GPS i GSM » Rodzaj nawigacji
Odpowiedz do tematu
 
Czyli tak... licznik musi mieć połączenie z RNS, a tuner TMC musi być tylko połączony z RNS dobrze rozumiem?

Aha i musze jeszcze jakoś zobaczyć czy ten mój tuner TMC jest sprawny co nie? :-D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
RNS jest podpięty do TMC, a TMC podpięte jest do licznika (szare złącze).
Sprawdź czy w adaptacji zegarów na kanale 62 możesz dokonać zmiany.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Żeby wejść w adaptację zegarów to w programie VAG COM musze wejść w INSTRUMENTS?

Sorry ale jestem w tym zielony.

EDIT:

OK, wszedłem w tą adaptację i mogę dokonać zmiany. Teraz mam tam 0

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wpisz tam wartość 5, test i zapisz po czym sprawdź błędy. Powinieneś mieć błąd komunikacji z RNS.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Po wpisaniu tam wartości 5 i skanie , wyskakuje taki błąd:


Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wpisz w takim razie samą nawigację wartość 00004

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czyli wejść w Nawigację i tam wpisać tą wartość? Dodam że tą wartość 5 już zmieniłem z powrotem na 0.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zylu napisał/a:
Czyli wejść w Nawigację i tam wpisać tą wartość? Dodam że tą wartość 5 już zmieniłem z powrotem na 0.

Zmień ją z 0 na 4.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
I co wtedy jak zmienię? Ma wyskoczyć ten błąd brak komunikacji z RNS?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zylu napisał/a:
I co wtedy jak zmienię? Ma wyskoczyć ten błąd brak komunikacji z RNS?

Ma wyskoczyć błąd komunikacji z RNS. Uzupełnij swój profil.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sorry, że tak te pytania sypie, ale ja nie mam lapka i proszę o to kumpla, dlatego chcę z góry wiedzieć co i jak żeby go co chwile nie wołać.

Jeśli już zmienie na te 4 i wyskoczy ten błąd to zostawić na tej 4 czy zmienić z powrotem na 0 i skasować tamten błąd?

(profil uzupełniłem- jeśli o to chodziło ;-) )

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dopóki nie podłączysz TMC to zostaw na 0. Na razie masz wybadać zegary zmieniając wartość kanału. Masz możliwości 1,2,4,8 lub sumę tych wartości. 1 to zwykłe radio, 2 telefon, 4 nawigacja, 8 Telematic. Wartość 3 jest równa radia + telefon itd.
Dzięki za profil.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa