Aha i musze jeszcze jakoś zobaczyć czy ten mój tuner TMC jest sprawny co nie?
Odpowiedz do tematu
Zmień ją z 0 na 4.
Ma wyskoczyć błąd komunikacji z RNS. Uzupełnij swój profil.
Odpowiedz do tematu
Czyli tak... licznik musi mieć połączenie z RNS, a tuner TMC musi być tylko połączony z RNS dobrze rozumiem?
Aha i musze jeszcze jakoś zobaczyć czy ten mój tuner TMC jest sprawny co nie?
Aha i musze jeszcze jakoś zobaczyć czy ten mój tuner TMC jest sprawny co nie?
RNS jest podpięty do TMC, a TMC podpięte jest do licznika (szare złącze).
Sprawdź czy w adaptacji zegarów na kanale 62 możesz dokonać zmiany.
Sprawdź czy w adaptacji zegarów na kanale 62 możesz dokonać zmiany.
Żeby wejść w adaptację zegarów to w programie VAG COM musze wejść w INSTRUMENTS?
Sorry ale jestem w tym zielony.
EDIT:
OK, wszedłem w tą adaptację i mogę dokonać zmiany. Teraz mam tam 0
Sorry ale jestem w tym zielony.
EDIT:
OK, wszedłem w tą adaptację i mogę dokonać zmiany. Teraz mam tam 0
Wpisz tam wartość 5, test i zapisz po czym sprawdź błędy. Powinieneś mieć błąd komunikacji z RNS.
Wpisz w takim razie samą nawigację wartość 00004
Czyli wejść w Nawigację i tam wpisać tą wartość? Dodam że tą wartość 5 już zmieniłem z powrotem na 0.
Ostatnio zmieniony przez Zylu Czw 05 Lut, 2015 19:22, w całości zmieniany 2 razy
| Zylu napisał/a: |
| Czyli wejść w Nawigację i tam wpisać tą wartość? Dodam że tą wartość 5 już zmieniłem z powrotem na 0. |
Zmień ją z 0 na 4.
I co wtedy jak zmienię? Ma wyskoczyć ten błąd brak komunikacji z RNS?
| Zylu napisał/a: |
| I co wtedy jak zmienię? Ma wyskoczyć ten błąd brak komunikacji z RNS? |
Ma wyskoczyć błąd komunikacji z RNS. Uzupełnij swój profil.
Sorry, że tak te pytania sypie, ale ja nie mam lapka i proszę o to kumpla, dlatego chcę z góry wiedzieć co i jak żeby go co chwile nie wołać.
Jeśli już zmienie na te 4 i wyskoczy ten błąd to zostawić na tej 4 czy zmienić z powrotem na 0 i skasować tamten błąd?
(profil uzupełniłem- jeśli o to chodziło
)
Jeśli już zmienie na te 4 i wyskoczy ten błąd to zostawić na tej 4 czy zmienić z powrotem na 0 i skasować tamten błąd?
(profil uzupełniłem- jeśli o to chodziło
Dopóki nie podłączysz TMC to zostaw na 0. Na razie masz wybadać zegary zmieniając wartość kanału. Masz możliwości 1,2,4,8 lub sumę tych wartości. 1 to zwykłe radio, 2 telefon, 4 nawigacja, 8 Telematic. Wartość 3 jest równa radia + telefon itd.
Dzięki za profil.
Dzięki za profil.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
