Jeżeli płyta byłaby dobrze wypalona, to traktowana będzie jak tłoczony oryginał i zawsze będzie działać. Jeżeli w innej nawi ta płyta działa oznacza, że jest tam optyka w lepszym stanie niż w Twojej. Przeczyść soczewkę lasera i spróbuj ponownie.
To że jest dorzucony polski lektor w tym przypadku nie stanowi.
Odpowiedz do tematu
Foto z allegro mówi, że to z krwi i kości DX. Twoje nadal nie wiemy.
Odpowiedz do tematu
To może w tym temacie popytam dalej
Czy jest jakaś szansa na połączenie się tą Navi do pełnego FIS'a w liczniku?
Czy jest jakaś szansa na połączenie się tą Navi do pełnego FIS'a w liczniku?
Wszystko zależy od typu RNS i zegarów. Jeżeli jest to DX a zegary mają CAN infotainment, to potrzebujesz tylko tuner TMC.
Czy po fotce tyłu zegarów dasz radę odpowiedzieć na to pytanie? Navi jest DX.
Jeżeli nie jest to jakaś przeróbka, to na 123% jestem w stanie to stwierdzić.
Mam taki licznik. Nie jest to mój, ale doskonale pamiętam jak wyglądał z tyłu


Te zegary są poliftowe i mają podłączenie i działają z DX, ale jeżeli chodzi o RNS, to trochę się źle zrozumieliśmy.
Zapodaj fotkę tylnej części RNS.
Tak ło (foto z allegro):

| Zylu napisał/a: |
| Tak ło (foto z allegro):
|
Foto z allegro mówi, że to z krwi i kości DX. Twoje nadal nie wiemy.
Moja wygląda tak samo
te dwa wejścia antenowe na dole są, potem to svideo, jest też to do którego przychodzi niebieska wtyczka z SIEMENS'a no i te 3 po prawej tj zasilanie, zmieniarka i coś tam jeszcze
Daje te foty z neta bo moja navi jest już "wciśnięta" (ciężko wchodziła bo miała te gumki po boku) i nie chce jej na daremno wyciągać
Pozdro
te dwa wejścia antenowe na dole są, potem to svideo, jest też to do którego przychodzi niebieska wtyczka z SIEMENS'a no i te 3 po prawej tj zasilanie, zmieniarka i coś tam jeszcze
Daje te foty z neta bo moja navi jest już "wciśnięta" (ciężko wchodziła bo miała te gumki po boku) i nie chce jej na daremno wyciągać
Pozdro
Więc ta jest również DX.
Czyli jakie wejście to potwierdza?
Więc tą Navi da rade połączyć z tym licznikiem? Jeśli tak to w jaki sposób?
Więc tą Navi da rade połączyć z tym licznikiem? Jeśli tak to w jaki sposób?
Za pomocą tunera TMC
Czy oprócz tunera potrzebne mi będą jakieś specjalne kable i wtyczki?
I czy po podłączeniu będzie to trzeba jakoś specjalnie ustawiać komputerem?
I czy po podłączeniu będzie to trzeba jakoś specjalnie ustawiać komputerem?Tuner TMC podłączony jest do magistrali CAN między RNS a zegarami. Aby to wszystko podłączyć na pewno będziesz potrzebować 26cio pinową wtyczkę do RNS i 12to pinową do TMC. Na kniec oczywiście trzeba to wszystko zaprogramować przez OBD.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych