GPS i GSM » Rodzaj nawigacji
Odpowiedz do tematu
 
Jeżeli płyta byłaby dobrze wypalona, to traktowana będzie jak tłoczony oryginał i zawsze będzie działać. Jeżeli w innej nawi ta płyta działa oznacza, że jest tam optyka w lepszym stanie niż w Twojej. Przeczyść soczewkę lasera i spróbuj ponownie.
To że jest dorzucony polski lektor w tym przypadku nie stanowi.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To może w tym temacie popytam dalej ;-)

Czy jest jakaś szansa na połączenie się tą Navi do pełnego FIS'a w liczniku?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wszystko zależy od typu RNS i zegarów. Jeżeli jest to DX a zegary mają CAN infotainment, to potrzebujesz tylko tuner TMC.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czy po fotce tyłu zegarów dasz radę odpowiedzieć na to pytanie? Navi jest DX.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli nie jest to jakaś przeróbka, to na 123% jestem w stanie to stwierdzić.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mam taki licznik. Nie jest to mój, ale doskonale pamiętam jak wyglądał z tyłu :)


Postaw piwo autorowi tego posta
 
Te zegary są poliftowe i mają podłączenie i działają z DX, ale jeżeli chodzi o RNS, to trochę się źle zrozumieliśmy. :mrgreen: Zapodaj fotkę tylnej części RNS.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak ło (foto z allegro):


Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zylu napisał/a:
Tak ło (foto z allegro):


Foto z allegro mówi, że to z krwi i kości DX. Twoje nadal nie wiemy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Moja wygląda tak samo :D te dwa wejścia antenowe na dole są, potem to svideo, jest też to do którego przychodzi niebieska wtyczka z SIEMENS'a no i te 3 po prawej tj zasilanie, zmieniarka i coś tam jeszcze :D

Daje te foty z neta bo moja navi jest już "wciśnięta" (ciężko wchodziła bo miała te gumki po boku) i nie chce jej na daremno wyciągać :)

Pozdro

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Więc ta jest również DX.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czyli jakie wejście to potwierdza? :)

Więc tą Navi da rade połączyć z tym licznikiem? Jeśli tak to w jaki sposób? :shock:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Za pomocą tunera TMC

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czy oprócz tunera potrzebne mi będą jakieś specjalne kable i wtyczki? :) I czy po podłączeniu będzie to trzeba jakoś specjalnie ustawiać komputerem?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tuner TMC podłączony jest do magistrali CAN między RNS a zegarami. Aby to wszystko podłączyć na pewno będziesz potrzebować 26cio pinową wtyczkę do RNS i 12to pinową do TMC. Na kniec oczywiście trzeba to wszystko zaprogramować przez OBD.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa