GPS i GSM » Rodzaj nawigacji
Odpowiedz do tematu
 
Na początek zacznij od tego:

http://www.audi-tech-team...h-team-vt15.htm

Kuknij sobie na pkt. 1.7.

Pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
eleszet jeśli chodzi o przywitanie, to przecież zrobiłem to zanim napisałem tu posta :)

pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Elektronika jest z B6, ale panel wygląda mi bardziej na C5 niż B5.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cytat:
eleszet jeśli chodzi o przywitanie, to przecież zrobiłem to zanim napisałem tu posta :)

pzdr


Racja. Uprzejmie przepraszam - nie dopatrzyłem. Nowy rok musisz mi wybaczyć ;P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Elektronika jest z B6, ale panel wygląda mi bardziej na C5 niż B5.


Adi, panel z C5 ma pod ekranem wyższy/szerszy ten plastik więc wydaje mi się że to jest z B5. Pytanie teraz czy to czemuś szkodzi, że navi jest z B6 a panel z B5? Coś będzie źle dopasowane, coś nie będzie grać?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie ma różnicy z jakiego modelu jest ta nawigacja. Ważne jest, że to DX. Reszta to kwestia kodowania samej navi.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A czy do tej navi z fotek będzie działał telefon który mam w podłokietniku? Czy to wgl może działać?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Działać będzie tylko na zasadzie wyciszenia dźwięku.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No ale ogólnie to się nie da dzwonić z tego telefonu? Do jego odpalenia jest wgl potrzebna navi, czy nie?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zylu napisał/a:
No ale ogólnie to się nie da dzwonić z tego telefonu? Do jego odpalenia jest wgl potrzebna navi, czy nie?

Navi spełnia jedynie rolę przekazania dźwięku. Jeżeli masz jednak osobny głośnik do tego zestawu, to nic więcej nie potrzebujesz.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czyli rozumiem, że telefon powinien działać również bez navi. A po przyciśnięciu tego przycisku na tel nic się nie dzieje. Jest on podłączony tylko w podłokietniku, nie wiem czy tylko tam powinien być podpięty, czy jak?

Sorki że się rozpisuję w zasadzie w nie tym temacie co trzeba.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zylu napisał/a:
Czyli rozumiem, że telefon powinien działać również bez navi. A po przyciśnięciu tego przycisku na tel nic się nie dzieje. Jest on podłączony tylko w podłokietniku, nie wiem czy tylko tam powinien być podpięty, czy jak?

Nie wiem jaki masz typ telefonu, ale w podłokietniku jest tylko część systemu. Mimo wszystko bez radia czy nawigacji telefon powinien dać się załączyć.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kupiłem taką navi, gdy wsadzam oryginalną płytkę z niemieckimi mapami to czyta płyte, a gdy wsadzę nieoryginalną z polskimi ale działającą bo sprawdzałem w navi z c5 to jest napisane "cd defect". Wgram w ogóle na nią polskie menu, jest to w ogóle wersja DX? Gdzieś po kodzie wyczytałem, że tak, ale dlaczego nie czyta tej płytki?



Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wygląda na DX. Dlaczego nie czyta CD? Brudny laser, lub źle wypalona płyta.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No właśnie nie wiem dlaczego :(

Tą oryginalną czyta, tam coś po niemiecku babka nawija, a gdy wkładam z polskimi mapami to klops, a sprawdzałem osobiście tą piracką w navi z a6 c5 i działa także nie wiem

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa