Elektryka i elektronika » problem A4 b7 2.0tdi błąd 00387 ktoś pomoże?
Odpowiedz do tematu
 problem A4 b7 2.0tdi błąd 00387 ktoś pomoże?
witam posiadam audi a4 b7 2.0tdi bpw w sterowniku silnika wyświetla mi błąd 00387 positive output audio channel navigation announcements co skutkuje zapalaniem się kontroli check engine
szukałem w internecie i na forum podobnego tematu lecz nic nie znalazłem wiec proszę was drodzy klubowicze o pomoc

Postaw piwo autorowi tego posta
 
p0183??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja w swoim spisie nie znajduję 00387.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Audi202 napisał/a:
Ja w swoim spisie nie znajduję 00387.

Wszystko zależy od tego czym było to czytane. Nie wygląda mi to na błąd VAG. Kubuś dobrze wykombinował interpretację. Typ SAE P0183, VAG 16567 - uszkodzenie czujnika temperatury paliwa.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Panowie wasze sugestie okazały się 100% trafione problemem był czujnik temperatury paliwa dziękuje za pomoc


panowie nie zakładając nowego tematu na forum mam pytanie a zarazem problem a mianowicie

pacjent passat b6 2.0 tdi bmp 140km diagnoza ABS błąd którego w ogóle nie mogę wykasować

01279 Czujnik przyspieszenia wzdłużnego- G251 panowie czy wymiana na sprawny czujnik załatwi sprawę ? gdzie w ogóle znajduje się taki czujnik ? gdzie go szukać ? pozdrawiam mam nadziej że panowie pomożecie w diagnozie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
boxsser napisał/a:


01279 Czujnik przyspieszenia wzdłużnego- G251

Czujnik G251 ale co z nim? Brak sygnału, sygnał niezrozumiały brak nastaw podstawowych? Ten opis błędu nie jest pełny. Duo sensor znajduje się na tunelu za klimatronikiem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tylko tyle udało mi się z czytać skanerem

01279.Czujnik przyspieszenia wzdłużnego - G251

nic więcej nie pisze wiec czy wymiana tego czujnika g251 załatwi sprawę ? ten czujnik znajduje się za panelem klimatronika tak? bo nigdzie go nie mogę zlokalizować ewentualnie proszę o numer z etki jeżeli jest taka możliwość

Postaw piwo autorowi tego posta
 
boxsser napisał/a:
tylko tyle udało mi się z czytać skanerem

01279.Czujnik przyspieszenia wzdłużnego - G251

nic więcej nie pisze wiec czy wymiana tego czujnika g251 załatwi sprawę ? ten czujnik znajduje się za panelem klimatronika tak? bo nigdzie go nie mogę zlokalizować ewentualnie proszę o numer z etki jeżeli jest taka możliwość
Zanim pójdziesz w niepotrzebne koszta sprawdź czymś lepszym opis błędu. Może się okazać, że wymiana będzie zbędna.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 18.217.144.32 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa