Elektryka i elektronika » Obrotomierz zegary VDO
Odpowiedz do tematu
 
Różnica może być w długości ośki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przyszedł dawca. Podłączyłem i wszystkie zegary idą jak należy. Przeszczepilem silniczek z dawcy do swojego i ten niby uszkodzony do dawcy. Wynik testu ☹ mój silniczek jest sprawny. Natomiast w moim liczniku ten z dawcy wstaje tak samo tylko do talzena obrotów. Procek padł ?
Oznaczenie liczników takie samo ale procki się różnią wiec chyba przeszczep proca mogę sobie odpuścić ?
U mnie full fiss a w dawcy że tak powiem zero Fis bo tylko te podziałki z kontrolkami.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mikroprocesory nie są kompatybilne. Przeskanować zegary pod kątem zimnych lutów.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ogólnie nie widać ale przejadę zaraz cały. Boję się tylko czy ruszać nóżki procesora ? Czy jak przejadę kolbą żeby tylko poprawić luty czy nie posadzę go do końca ? Czy lepiej go ominąć ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jak nie posiadasz odpowiednich narzędzi oraz umiejętności, to omiń ten temat.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No sprzęt jako taki jest a i ręka juz nieco wyrobiona bo luty lepsze wyszły na silniczku jak fabryka :) Przejechałem gdzie się dało w okolicy obrotomierza kolbą ale nic to nie zmieniło. Zostawiam to jak jest bo przypuszczam że to mogło nastąpić tego samego dnia co uszkodzenie pomki centralnego bo tam poszła wówczas ostro jakaś zwara i myśle że trzasneła i centralka i licznik

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie ma to związku.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nie wiem ale to sie zbiegło w czasie a po przeszukaniu całego internetu nie natrafiłem na taką usterke bo zawsze albo silniczek albo proc więc tutaj bez jakiegoś schematu raczej nie znajde co odpowiada za obrotomierz na tych zegarach :-|

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Bodegas napisał/a:
bo zawsze albo silniczek albo proc więc tutaj bez jakiegoś schematu raczej nie znajde co odpowiada za obrotomierz na tych zegarach :-|

Temat o którym piszesz tyczy się tylko zegarów produkcji Magneti Merelli (Jaeger) a nie VDO.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zbudowałem wczoraj sobie kabel. Wynurkowałem zasilacz 12 V a jutro będzie złącze OBD to pocuduje na stole w wolnym czasie. Może jakoś go rusze :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Bodegas napisał/a:
Zbudowałem wczoraj sobie kabel. Wynurkowałem zasilacz 12 V a jutro będzie złącze OBD to pocuduje na stole w wolnym czasie. Może jakoś go rusze :)

Odważnie. :ok:

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.138.141.202 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa