GPS i GSM » nie wyszukuje punktu na mapie RNS-D
Odpowiedz do tematu
 nie wyszukuje punktu na mapie RNS-D
Witam, zamontowałem od podstaw całą RNS-D. Wszystko działa, mapa czyta, widzi satelity, ale ma problem z pokazaniem mnie na mapie. Wszedłem VAG w Navigation, Adaptacja i kanał 02. W okienku jest 96 ;o nie wiem dlaczego, z tego co wiem komunikacja powinna iść po GALI lub sygnale z ABSu. Gdy chce przestawić na 08 czyli po gali bo mam ją podpiętą to nie pozwala... Ktoś wie o co chodzi ?
Proszę o pomoc.

Błędami 1,3,4 się nie przejmować. Wymieniany był napęd i wgrywany soft na kości.





Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: nie wyszukuje punktu na mapie RNS-D
krisuumax napisał/a:
Witam, zamontowałem od podstaw całą RNS-D. Wszystko działa, mapa czyta, widzi satelity, ale ma problem z pokazaniem mnie na mapie. Wszedłem VAG w Navigation, Adaptacja i kanał 02. W okienku jest 96 ;o nie wiem dlaczego, z tego co wiem komunikacja powinna iść po GALI lub sygnale z ABSu. Gdy chce przestawić na 08 czyli po gali bo mam ją podpiętą to nie pozwala... Ktoś wie o co chodzi ?
Proszę o pomoc.

Błędami 1,3,4 się nie przejmować. Wymieniany był napęd i wgrywany soft na kości.




w Twoim modelu sygnał powinien iść z ABSu , bo masz 2001 r czyli poliftowy... jakie masz kodowanie tej navi?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Mam 2000r

Postaw piwo autorowi tego posta
 
krisuumax napisał/a:
Mam 2000r
to zmienia postać rzeczy... gdybyś uzupełnił prawidłowo profil to nie było by problemu... napisz jakie masz kodowanie adresu 37 i 56

Postaw piwo autorowi tego posta
 
,ale czasem ukaze sie polozenie geograficzne, ale zaraz zniknie. Czy jak jest slaby zasieg anteny to bedzie komunikat off road ? Antene mam pod kierownica.

[ Dodano: Wto 27 Sty, 2015 22:00 ]
I czy polozenie podczas jazdy plynnie powinno sie zmieniac, ale jak jest slaby lub brak zasiegu, odbiera np: 1satelite a widzi 30 to wina zlego umiejscowienia anteny ?

[ Dodano: Wto 27 Sty, 2015 22:07 ]
Aha. I udalo mi sie zmienic na sygnal po GALi.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
antene nieoryginalna ,a zakladam,ze taka posiadasz najlepiej zalozyc pod podsufitka, magnesem przyczepiona do dachu bedzie znacznie lepiej "widziec " satelity

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Antene trzymam na razie nie schowana. Co bedzie przyczyna ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
sama antena lub jej umiejscowienie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Chyba mam przyczyne. Czy pin z GALI radia ma isc do 26pinowej kostki pod 5pin ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
krisuumax napisał/a:
Chyba mam przyczyne. Czy pin z GALI radia ma isc do 26pinowej kostki pod 5pin ?

To jest wejście impulsów z ABS, ale może być zastąpiony sygnałem GALA.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak jak pisałem, sygnał 26pinowej kostki podpiąłem do 5pin wtyczki RNS i działa wszystko wyśmienicie ;)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 3.22.51.241 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa