jestem nowy na forum
Posiadam Audi A4 1.9 TDI 2001 rok
Audi ma wbudowaną Navi Plus
nawigacja odbiera telewizję
i tu moje pytanie brzmi:
Czy jest jakaś możliwość nagrania na płytę CD utworów muzycznych razem z teledyskiem
w odpowiednim formacie lub prędkości , tak aby po włączeniu na ekranie leciał dany teledysk ?
Bardzo proszę o pomoc