Elektryka i elektronika » [ A3 96r ] Podłączenie sterownika centralnego zamka
Odpowiedz do tematu
 [ A3 96r ] Podłączenie sterownika centralnego zamka
Witam. Posiadam sterownik centralnego zamka maxicar i nie mam zielonego pojęcia jak i gdzie go podłączyć. Może ktoś już podłączał taki sterownik w audi a3 z 96 roku i podzieli się ze mną ta informacją.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
może to Tobie coś pomoże -

http://www.audi-tech-team...ghlight=maxicar

zapraszam do działu przywitań :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przeglądałem ten temat i to raczej nie to. To co ja mam to sam sterownik do centralnego bez autoalarmu i chyba to gdzieś trzeba podłączać koło skrzynki z bezpiecznikami. Dostałem jakąś instrukcje do tego ale w języku angielskim i to do audi z 98 roku, nie wiem czy to będzie dobre do audi z 96

Postaw piwo autorowi tego posta
 
helviti napisał/a:
i to raczej nie to.

Jeżeli moduły są tej samej firmy, to i opis podłączenia się nie zmieni.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdziłem dzisiaj i u mnie nie ma po prawej stronie koło tylnej lampy żadnych kostek. Są po lewej stronie i są tam dwie.

Znalazłem jeszcze cztery kostki pod kierownicą po lewej stronie. Wydaje mi się, że tam będzie najlepiej podpiąć ten sterownik


Czy tak podłączając będzie dobrze :

- masa - czarny do brązowego z czerwonej kostki
-12V - czerwony do czerwono-zielonego z czerwonej kostki
-kierunkowskaz - brązowy do czarno-zielonego z czerwonej kostki
-kierunkowskaz - brązowy do czarno-białego (nie ma takiego, jest biały) z czerwonej kostki
- zapłon - NIE MAM POJĘCIA
-otwieranie - biało-czarny z szarym z żółtej kostki
-zamykanie - biały z czerwono-brązowym z żółtej skrzynki
?????????????????????

Taką instrukcję dostałem wraz ze sterownikiem
Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
helviti, prąd po kluczyku (zapłon) znajdziesz w wiązce ze stacyjki

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Podpiąłem kable do otwierania i zamykania centralnego i zasilanie i nic nie działa. Tzn w sterowniku przy wciśnięciu jakiegoś przycisku coś tryka ale z centralnym nic się nie dzieje. Ktoś wie dlaczego??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
helviti napisał/a:
Podpiąłem kable do otwierania i zamykania centralnego i zasilanie i nic nie działa. Tzn w sterowniku przy wciśnięciu jakiegoś przycisku coś tryka ale z centralnym nic się nie dzieje. Ktoś wie dlaczego??


chłopie oddaj to auto do elektryka.

Jak mogłeś podpiąć kable od centralnego, skoro nawet nie wiesz czy sterowany jest masą czy plusem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Frankie napisał/a:
chłopie oddaj to auto do elektryka.
nie po to chłopaki staraja sie wytłuaczyć co i jak ,żebys wypisywał takie hasła, jesli nie masz nic sensownego do dodania, to lepiej nie pisz.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
nie po to chłopaki staraja sie wytłuaczyć co i jak ,żebys wypisywał takie hasła, jesli nie masz nic sensownego do dodania, to lepiej nie pisz.


a później sprzedaje forumową a3
Zadbana, piękna i ze skopaną elektryką :shock:

Brawo :-?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie miałem zamiaru oddawać auta do "elektryka" dlatego pisałem na tym forum. Instalacja elektryczna jak działała tak działa -nadal sprawna, a sterownik podłączony i centralny zamek z pilota działa jak należy. Dziękuję za pomoc . Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Frankie napisał/a:
Pasiak napisał/a:
nie po to chłopaki staraja sie wytłuaczyć co i jak ,żebys wypisywał takie hasła, jesli nie masz nic sensownego do dodania, to lepiej nie pisz.


a później sprzedaje forumową a3
Zadbana, piękna i ze skopaną elektryką :shock:

Brawo :-?
jakos nie zauwazyłem,żeby sprzedawał , jak zapewne zauwazyłeś nie każdy wie wszystko i skoro kolega nie wie jak podłaczyc to pyta, Ty wiesz wszystko? Ostrzegałem Cię abys nie zasmiecał tematu jesli nie masz nic sensownego do powiedzenia, dlatego dostajesz ostrzezenie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kretynizm :roll:

ale co kto woli :!:


Uwagi obslugi forum:
ostrzegam Cie oficjalnie po raz ostatni,jesli nie masz nic mądrego do powiedzenia to odpuść sobie tego typu inwektywy, za następne posty tego typu dostaniesz zakaz pisania
Pasiak


Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pozwoliłem sobie podłączyć się pod temat bo tematyka podobna.
Podłączyłem sterownik,
otwieranie, zamykanie, domykanie szyb działa jak należy.
Ale nie mrygają kierunkowskazy, ponieważ nie wiem pod co podpiąć te dwa brązowe przewody odpowiedzialne właśnie za kierunkowskazy.

Napisane jest w tym temacie:

Cytat:
-kierunkowskaz - brązowy do czarno-zielonego z czerwonej kostki
-kierunkowskaz - brązowy do czarno-białego (nie ma takiego, jest biały) z czerwonej kostki


Próbowałem podpiąć jeden brązowy do czarno-zielonego a drugi białego i nie działa, także pytanie moje do jakich przewodów podpiąć te dwa brązowe od sterownika?

(Audi A3 1997rok - kostki takie jak na zdjęciu w tym temacie)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
zobacz czy masz czarno/zielony przewód przy wtyczce od przełącznika kierunkowskazów awaryjnych. w każdym razie tam tez możesz się podpiąć jeżeli mnie pamieć nie myli.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.141.200.180 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa