Elektryka i elektronika » elek.lusterka a4
Odpowiedz do tematu
 elek.lusterka a4
witam mam problem z lsterkami nie dzialaja !!!patrzylem kostki i bezpiecznik i nic !nie wiem co zrobic! a chcem samemu to zrobic

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: elek.lusterka a4
leszko napisał/a:
witam mam problem z lsterkami nie dzialaja !!!patrzylem kostki i bezpiecznik i nic !nie wiem co zrobic! a chcem samemu to zrobic

Kolego uzupełnij swój profil, bo nie mam pojęcia o jaki model Tobie chodzi.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
sorki chodzi tu o audi a4 98

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Na początek sprawdź bezpiecznik nr5 (10A). Sprawdź również czy jest na nim napięcie 12V.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
bezpiecznik jest dobry bo sprawdzilem a czy jest napiecie to nie wiem nie patrzylem!a jak by nie bylo to co mam zrobic !do elektryka?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
leszko napisał/a:
bezpiecznik jest dobry bo sprawdzilem a czy jest napiecie to nie wiem nie patrzylem!a jak by nie bylo to co mam zrobic !do elektryka?

Jeżeli masz ambicję zrobić to "samemu", to wystarczy opisać w tym miejscu co i jak.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dzieki pozdro

Postaw piwo autorowi tego posta
 
leszko napisał/a:
dzieki pozdro

... i nie opisał :-/

Postaw piwo autorowi tego posta
 
rafi a4 napisał/a:
leszko napisał/a:
dzieki pozdro

... i nie opisał :-/

Opisze, opisze. Widzisz kolega ma zapał i chęci. Nie mówię już o Mastercard jak zrobi to sam - no.... z naszą pomocą. ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
drodzy koledzy jak zrobie to sie pochwale ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
leszko napisał/a:
drodzy koledzy jak zrobie to sie pochwale ;-)

I tak 3mać.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
witajcie koledzy !zrobilem przeglad instalacji elek.lusterek i wiec bylo tak!bezpiecznik jest caly kostki podlaczone, patrzylem miernikiem prad plynie przez bezpicznik wiec zauwazylem ze przy przekreceniu kluczykiem przy odpalaniu silnika dopiero sie zaswicily sie diody na sterowniku lusterek pozniej zgasly jak juz przestalem krecic rozrusznikiem !!! i co wy na to !moge jakos to naprawic samodzielnie :?:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
leszko napisał/a:
witajcie koledzy !zrobilem przeglad instalacji elek.lusterek i wiec bylo tak!bezpiecznik jest caly kostki podlaczone, patrzylem miernikiem prad plynie przez bezpicznik wiec zauwazylem ze przy przekreceniu kluczykiem przy odpalaniu silnika dopiero sie zaswicily sie diody na sterowniku lusterek pozniej zgasly jak juz przestalem krecic rozrusznikiem !!! i co wy na to !moge jakos to naprawic samodzielnie :?:
Chcesz powiedzieć, że układ działa tylko jak przekręcisz stacyjką na rozruch?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no tak wychodzi! ze przekrece na rozruch to dzialaja

Postaw piwo autorowi tego posta
 
leszko napisał/a:
no tak wychodzi! ze przekrece na rozruch to dzialaja

Ciekawa sprawa, bo zasilanie sterowania lusterkiem podpięte jest pod klemę 15 i powinno działać cały czas po załączeniu zapłonu. Tego chyba nie pytałem, ale masz elektrycznie składane lusterka?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.149.243.32 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa