Turbodoładowanie » Brak mocy 1.9 awx pomocy
Odpowiedz do tematu
 Brak mocy 1.9 awx pomocy
Witam , mam audi a6c5 1.9 awx 2002 rok,od pewnego czasu auto wpadło 2 razy w tryb awaryjny oraz jest bardzo duże spalanie.na vagu wystepuje błąd 17965.
Zrobiłem logi dynamiczne 011, prosze o ocene oraz pomoc , pozdrawiam.

http://vaglog.pl/log_202431.html
http://vaglog.pl/log_202430.html
http://vaglog.pl/log_202429.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jak możesz to zamieść pełny skan. Układ masz szczelny?

PS W ustawieniach profilu ustaw rok modelowy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Z tego co sprawdzałem nie zauważyłem żadnych nie szczelności, pełny skan czyli które grupy sprawdzić? ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Chodzi mi o błędy zapisane w sterowniku. Pełne kody błędów z wszystkimi opisami Kolego.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
17965 ciśnienie turbosprężarki (tc) przekroczona granica> podłączenie węża

Postaw piwo autorowi tego posta
 
skoro węże są cała, podłączone i w żaden sposób nie zablokowane, wymieniłbym zawór N75

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Temat rzeka. U siebie miałem N75 do wymiany. Ale ori zawór kosztował chyba coś koło 200 zł więc chciałem być pewny przed wymianą. Jest na to metoda.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To gdzie szukać przyczyny panowie ? Zauważyłem również ze auto szarpie na 3 biegu jak jest zimne , po zmianie biegów czy to 1,2,3,4,5 auto zastanowi się 3 sekundy po naciśnięciu gazu i dopiero przyspiesza.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
N75, gruszka, nieszczelność. Ale ja obstawiał bym N75. Możesz sobie go sprawdzić na chwilę robiąc bypass (ale na chwilę). Jeśli będzie wszystko OK to znaczy że eNka siedzi.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jak dokładnie sprawdzić zawór n 75 oraz gruszke czy są sprawne ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
N75 możesz na chwilę obejść. Ale tylko dla testu na moment.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A czy jak miałem pekniety kruciec od pompy vacum i go pokleilem i jest teraz na sztywno czy moze podcisnienie byc za male ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżdżę "benzyną" więc nie dam głowy coś mi się wydaje że w/w pompa może mieć wpływ na działanie zaworu sterującego. Jak masz tam jakieś nieszczelności to możesz mieć kwiatki. Dlatego było wcześniej pytanie czy układ masz szczelny. Coś musisz wykluczyć żeby to naprawić. Przyłóż się do tego bo jak będziesz miał gdzieś nieszczelność to daremne szukanie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dobrze sprawdzę to. ,a czy mogę podpiąć wakuoketr w miejsce gdzie jest przewód od gruszki i sprawdzic podcisnienie i pytanie jakie ma być? Dziś jechałem wszystko było ok moc była a auto zgasło na 3 biegu przy prędkości około 60 nie wiem dlaczego.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Są też takie pompki podciśnieniowo/ciśnieniowe którymi można sprawdzić szczelność układu (muszę kiedyś sobie taką sprawdzić). Co do podciśnienia jakie ma u Ciebie panować - nie wiem. Auto nie było kręcone?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Turbodoładowanie 

[ IP: 13.58.121.131 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa