Turbodoładowanie » audi a4 traci moc
Odpowiedz do tematu
 audi a4 traci moc
mam problem z audi a4 130k gdy przekraczam 140km/h audi traci moc tak jakby wyłączało się turbo co to może być.


Uwagi obslugi forum:
Primo Rozumiem, iż ktoś może mieć problem z gramatyką, pisownią oraz stylistyką zdań. Istnieją jednak słowniki, a Twój drugi post pokazał ewidentnie, że potrafisz napisać składnie. Nie widzę więc powodu do zmusznia nas do rozszyfrowywania postów.
Secundo - bezsensowne duplowanie własnych tematów na Forum nie przyśpieszy uzyskania odpowiedzi. I nie będzie tolerowane.
Czuj się ostrzeżony.
szynszylek


Postaw piwo autorowi tego posta
 
podslaczales pod komputer auto jak nie to podlacz bo takto to wrozenie z wusów ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Skan VAGiem ze szczególnym zwróceniem uwagi na grupę 01.
Może się też okazać że przydadzą się logi dynamiczne aby sprawdzić poprawność działania turbiny oraz zaworów które regulują ciśnienie w układzie. Niestety nie wiem jakie bloki musiał byś wziąć pod uwagę gdyż jest to temat który obecnie sam chcę zgłębić w ramach samodokształcania ;)

I jeszcze jedna sprawa - odwiedź dział powitanie i kulturalnie przywitaj się ze swoimi nowymi znajomymi.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Prawdo podobnie siada ci geometria lopatek turbiny lub siada zawor podcisnienia geometrii ale jak w temacie nie bede sie tu rozpisywal jak nie ma skanu aaa jeszcze jedno turbina jest cicha czy juz ja slychac gwirzdze :?:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Łukasz83 zlw napisał/a:
Prawdo podobnie siada ci geometria lopatek turbiny lub siada zawor podcisnienia geometrii ale jak w temacie nie bede sie tu rozpisywal jak nie ma skanu aaa jeszcze jedno turbina jest cicha czy juz ja slychac gwirzdze :?:

Turbiny nie słychać, jest cicha, a przy najwyższych obrotach ładnie działa, jedynie przy 140km/h wyłącza się.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Gdybyś był uprzejmy zastosować się do prośby o błędy przynajmniej było by nam prościej.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Turbodoładowanie 

[ IP: 18.116.85.72 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa