Elektryka i elektronika » Audi a4 cabrio 2004r zawiesza sie otwieranie dachu.
Odpowiedz do tematu
 Audi a4 cabrio 2004r zawiesza sie otwieranie dachu.
Witam. Posiadam Audi a4 cabri ;audi; z 2004r. W pewnym momecie po zimie dach przestal dzialac poprawnie. Otwiera sie gora i tylna klapa, ale jak dach ma juz sie chowac do bagaznika to procedura sie zawiesza. Znajomy mechanik podpial vaga i pokazalo blad 02000 i 008. Na niemieckich forach w takich przypadkach wystarczala wymiana potencjometru g356. W tym przypadku nie pogoglo:/ czy jest ktos, kto mial podobny problem, lub osoba, ktora potrafi to naprawic? Mieszkam w kuj-pom.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdź parametry w wartościach mierzonych w blokach 001, 002, 006 i 007. Podaj tez głębszy opis tego błędu. Błąd 2000 mówi o niezrozumiałym sygnale z mikrostyku, ale odpowiedź znajduje się w szerszym opisie błędu. W razie czego mam taką teraz do naprawy 2003r i mógłbym porównać parametry wartości mierzonych.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzisiaj się skontaktuje ze znajomym elektrykiem i jak znajdzie chwile to pomierzy:) a Pan gdzie mieszka? Moze jezdze w Pana strone:) pozdrawiam i dziex za zainteresowanie. :evil:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Fabiosmoog napisał/a:
Dzisiaj się skontaktuje ze znajomym elektrykiem i jak znajdzie chwile to pomierzy:) a Pan gdzie mieszka? Moze jezdze w Pana strone:) pozdrawiam i dziex za zainteresowanie. :evil:

Jak na razie w Polsce :mrgreen: Dokładnie woj. dolnośląskie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Bylem u znajomego elektryka, ale zwyklym vagiem tylko bledy mogl zczytac bez opisu. Po weekendzie ma pozyczyc od znajomego inny program, ktory wszystko pokaze.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam mam problem z audi a4 cabrio wymieniałem dach na nowy i nie chodzi wyskakuje błąd 2000 i adaptation??? może ktoś mi pomóc czy trzeba robić adaptacje? ma może ktoś kody do adaptacji??

[ Dodano: Wto 21 Maj, 2013 21:38 ]
Jakby ktoś miał problem z adaptacją warto tutaj zajrzeć :evil: http://wiki.ross-tech.com..._Automatic_Roof

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sama adaptacja pomogla? Ja jutro jade do znajomego zrobic adaptacje, jak nie pomoze to ASO sie klania...

[ Dodano: Pią 31 Maj, 2013 12:45 ]
niestety nic się nie dzieje. parametry na początku wyglądają ok...

[ Dodano: Wto 11 Cze, 2013 18:47 ]
dzisiaj dorwałem od znajomego komputerek i zaobserwowałem, ze czujnik f290 podczas podnoszenia klapy dachu nie zmienia wartości z 1 na 0... znajduje się przy lewym zamku, jak się do tego dostać, zeby nie popsuć plastików?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
hej pisales mi o tym dachu cabrio. mam problem z napisaniem tobie maila, wywala mi ze taki mail nie istnieje

napisz mi swoj nr tel. jak mozesz albo jeszcz raz maila

i mam jeszcze pytanie

ale miales tak samo jak ja , ze dach sie troche otwiera , potem tylna klapa sie podnosi i tylko slychac jak pompa dizala, ale dach sie niechowa.



i napisz mi dokladnie gdzie mam szukac tego zamka, to tutaj przy tylnych zagłówkach .

masz moze jego zdjecie lub numer albo podeslij jakis link z allegro.


W dniu 22.12.2013 o 00:57 FABIOsmoog <fabiosmoog@wp.pl> pisze:

Witam.
W zamku ktory zwalnia klape dachu jest czujnik, gdy otwiera sie klapa dachu to plastikowa dzwigienka zamka zwalnia przycisk czujnika i otwiera sie obwod dzieki czemu komputer dostaje sygnal, ze klapa jest otwarta i mozna skladac dach. Ta zapadka zwalniajaca czujnik byla nadlamana. Na blokach pomiarowych zauwazylem, ze w miejscu pracy tego czujnika byla caly czas jedenka, czyli obwod zamkniety. Zamowilem nowy zamek, ale zanim doszedl to wyciagnalem stary i z przycietego paska blaszki ugormowalem brakujacy element, ktory przylkeilem poxipolem;) caly sezon dziala a nowy zamek lezy na strychu. Jak masz dostep do vcds'a to wejdz na vikiross i tam conieco znajdziesz. W razie problemow pisz... Ile wiem tyle pomoge. Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 18.217.4.206 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa