Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Udało mi się zgrać wsad starego i wkopiować go do nowego licznika odłączyłem klemę i próbowałem na starym kluczyku odpalić i dalej nic , próbowałem też dodać nowe klucze i nie dało rady tego zrobić , w 21 kanale dawałem najpierw 0 i to mi zapisało jak chciałem dać 2 i save to wyskoczyło na sec. 2 i potem znów o i kontrolka od immo zaczeła szybciej świecić się
Gdyby udało ci się skopiować dane ze starych zegarów nie musiałbyś nic adaptować. Po prostu by działało. W tej sytuacji możliwe jest, że tego nie uruchomisz.
ale udało skopiować się cały wsad i pin ze starego licznika jest już w nowym liczniku ,ID starego licznka jest już w nowym nawet przebieg zapisał się ze starego. To co teraz Adi proponujesz ?, na starym liczniku działa.
[ Dodano: Pią 20 Cze, 2014 20:58 ]
I właśnie mam problem z uruchomieniem i nawet z zakodowaniem kluczy
[ Dodano: Pią 20 Cze, 2014 20:58 ]
I właśnie mam problem z uruchomieniem i nawet z zakodowaniem kluczy
Przywróć oryginał, wyciągnij z niego PIN i dopisz VAGiem.
U mnie po adaptacji nowego licznika ,stary już nie działa.
Tzn. immo starego licznika.
A myślałem ,że teraz będę miał dwa liczniki.
Mam problem z rezerwą płynu spryskiwaczy.
Nie wiem czy mam kupić drugi zbiorniczek, czy powinienem mieć sygnał w zielonej kostce na 6-tym pinie.
Miernik pokazuje jakieś 2 Volt.
Podrzućcie coś Panowie.
Tzn. immo starego licznika.
A myślałem ,że teraz będę miał dwa liczniki.
Mam problem z rezerwą płynu spryskiwaczy.
Nie wiem czy mam kupić drugi zbiorniczek, czy powinienem mieć sygnał w zielonej kostce na 6-tym pinie.
Miernik pokazuje jakieś 2 Volt.
Podrzućcie coś Panowie.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych