Elementy silnika » [A4] Wymiana paska rozrzadu.
Odpowiedz do tematu
 [A4] Wymiana paska rozrzadu.
SIEMKA,mam zapytanie odnosnie wymiany paska rozrzadu,a mianowicie po ilu tys.km.,Wg.ksiazki serwisowej jaka posiadam wymieniony byl rozrzad przy 196769km,na obecna chwile mam 249794km,nie chce przecholowac coby uniknac niepotrzebnych kosztow.A jak wymiana rozrzadu to jakiej firmy kupic komplet,i czy do wymiany potrzebny jest demontaz caly przedni pas lacznie z chlodnicami?odkad kupilem auto jezdze na oleju Castrol Edge 5W40,od zmiany do wymiany jezdze ok.12tys.km,wymieniam wszystkie filtry olejowe paliwa powietrza kabiny,oleju minimalnie bierze tzn. przy wymianie jest MAX.a przy zmianie jest MIN.na szabelce. Czy nadal na tym samym oleju jezdzic,czy proponujecie zamiane na cus innego??

Postaw piwo autorowi tego posta
 
na ogól to przy kupnie autka, nawet gdy sprzedawca twierdzi że było robione, to się zagląda w rozrząd. Jeżeli tego nie robiłeś to warto to sprawdzić ponieważ nigdy nie wiadomo CO zostało wymienione przy owej wymianie. Taniej wychodzi w kompletach ale wtedy zwracamy uwagę na jakość zawartych części.
olej jest spoko :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Bardzo dobre komplety rozrządu są firmy SKF, nie należą do tanich, ale ich jakość jest warta wydanych pieniędzy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
na ogól to przy kupnie autka, nawet gdy sprzedawca twierdzi że było robione, to się zagląda w rozrząd. Jeżeli tego nie robiłeś to warto to sprawdzić ponieważ nigdy nie wiadomo CO zostało wymienione przy owej wymianie. Taniej wychodzi w kompletach ale wtedy zwracamy uwagę na jakość zawartych części.
olej jest spoko :)
,
Znam taka rade,czasem ja stosuje,sam nie zgladniesz,nie naprawisz to nie uwierzysz ze jest dobrze.O ostatniej wymiany rozrzadu ile mam liczyc tys.km do obecnej?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elementy silnika 

[ IP: 3.144.243.184 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa