Elektryka i elektronika » [A4 B6] Nie działa elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego
Odpowiedz do tematu
 [A4 B6] Nie działa elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego
Jak w temacie . Nie działa regulacja elektryczna w fotelach .
Sprawdzałem podłączenie- wszystko jest podłączone w podłoge .
podgrzewanie foteli działa bez problemu
przód tył góra dół mam reczną regulacje .
nie działa tylko ta elektryka . nie wiem nawet ktory bezpiecznik jest odpowiedzialny za to . i czy moze jakis przekaznik powinien byc a moze go nie ma ? wiązka elektryczna wydaje sie byc oryginalna ale co ktos wczesniej w tym aucie robił tego nie wiem :)

moze jakies sugestie ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
myślę,że uszkodzony jest przelacznik.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pod osłoną nad nogami kierowcy są bezpieczniki od regulacji lewego i prawego oparcia. Zmierz pod fotelem czy jest 12V. Sądzę, że masz problem z zasilaniem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam ponownie . Totalnie brakuje zasilania na przewodach pod fotelem . Działa tylko podgrzewanie foteli lecz nie działa regulacja lędzwi oraz podswietlenie przestrzeni nóg z tyłu . Zrobiłem fotke bezpieczników pod osłoną nad nogami kierowcy . Czy mógłbys mi powiedziec ktory bezpiecznik / przekaznik odpowiada własnie za moj problem ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Bezpiecznik powinien być zamontowany pod sterownikiem bordnetz między dwoma automatycznymi bezpiecznikami pomalowanymi na zielono, ale go tam nie widać. Poszukaj głębiej za bordnetz tam również są bezpieczniki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Poszukam jutro . Wydaje mi sie ze może tam go nie być . A powiedz mi czy brak tego bezpiecznika moze byc przyczyną niedziałającego podświetlenia przestrzeni nóg z tyłu ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
kubajvc napisał/a:
Poszukam jutro . Wydaje mi sie ze może tam go nie być . A powiedz mi czy brak tego bezpiecznika moze byc przyczyną niedziałającego podświetlenia przestrzeni nóg z tyłu ?

Nie ma takiej możliwości. Oświetlenie stóp podłączone jest bezpośrednio do sterownika komfortu i to on decyduje o załączeniu oświetlenia.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
powracam do tematu . bardzo zalezy mi na tym by chodziła regulacja odcinka lędzwiowego .

wydaje mi sie ze fotele były dokładane bo nie ma instalacji do tego działa podgrzewanie ale nie podswietla mi przestrzeni nóg z tyłu ani nie działa ta regulacja .

pod siedzeniem mam takie oto kostki

czego tu brakuje ?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.21.231.245 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa