Elektryka i elektronika » Moduł LKG
Odpowiedz do tematu
 Moduł LKG
Mam mały problem z LKG, a dokładniej jak zapalę światła mijania to wywala ni błąd przepalonych żarówek. A co najdziwniejsze jak wypinam lewą żarówkę to błąd znika, ale z tego co wiem to powinien się pojawić. Na obudowie modułu widać lekko stopioną obudowę, jak się patrzy do od przodu samochodu. Może wiecie jak sprawdzić moduł LKG????

Postaw piwo autorowi tego posta
 
masz przepaloną prawą sekcję kontroli LKG. Rozbierz ten moduł i sprawdź czy nie ma w nim zimnych lutów.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jak rozbierzesz moduł, zobaczysz 2 elementy z takiej blaszki , czystej, wlutowane w ścieżkę, to one się przepalają, ale niestety jedyną możliwością naprawy jest ich wymiana, z tym że nigdzie ich nie dostaneisz, pozostaje składanie z dwóch modułów jednego.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Leo_S2 napisał/a:
zobaczysz 2 elementy z takiej blaszki

i właśnie jeden jest lekko przypalony, ale chyba nie przepalony, dziś polutuję wszystkie styki

[ Dodano: Pon 24 Wrz, 2012 12:23 ]
Jeszcze małe pytanie, w jakiej kostce szukać sygnałów zużytych klocków hamulcowych, bo mam bez czujników i ciągle mam błąd.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zielone złącze w zegarach pin nr 6 przewód koloru brązowo czarny. Ten przewód połącz z masą i awaria w AC zgaśnie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dzięki mistrzu :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pawcio napisał/a:
Leo_S2 napisał/a:
zobaczysz 2 elementy z takiej blaszki

i właśnie jeden jest lekko przypalony, ale chyba nie przepalony, dziś polutuję wszystkie styki

[ Dodano: Pon 24 Wrz, 2012 12:23 ]
Jeszcze małe pytanie, w jakiej kostce szukać sygnałów zużytych klocków hamulcowych, bo mam bez czujników i ciągle mam błąd.


Chodzi o to, że jak polutujesz to zmienisz oporność, i błąd zostanie, pozostaje tylko wymiana.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Leo_S2 napisał/a:
pozostaje tylko wymiana

już zakupiłem drugi moduł i czekam na przesyłkę ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa