Witam zamierzam wyczyścić sobie bak. Dowiedziałem się że można to zrobić wyjmując tylną kanapę i pod nią są dwie pokrywy. Odkręca się jedną z nich albo obie nie wiem. Którą z nich mam odkręcić? Wyjmuje się pompkę i można czyścić. Tylko teraz zastanawiam się czym najlepiej jest to wyczyścić? Jakich szmat użyć? Jakiego płynu? Mechanik mówił coś o rozcieńczalniku ekstrakcyjnym. Zna się ktoś z was na tym temacie? Dziś po pracy mam zamiar się za to zabrać więc proszę o podpowiedzi.
Chcę jeszcze przed tym przepłukać przewody i cały układ paliwowy. Jak to zrobić?
Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Czyszczenie baku Audi A4 B6 2002r 1.9 TDI 130KM AWX
Re: Czyszczenie baku Audi A4 B6 2002r 1.9 TDI 130KM AWX
Tu masz opis demontażu i montażu pompy paliwa http://www.audi-tech-team...e29f8cef2ee411e
Aby oczyścić zbiornik musiałbyś spuścić paliwo, a resztę czego się nie uda odessać gumową gruszką. Do wyczyszczenia będzie tylko dno zbiornika i możesz do tego użyć szmatki flanelowej.
pzdr
| drdala napisał/a: |
| Witam zamierzam wyczyścić sobie bak. Dowiedziałem się że można to zrobić wyjmując tylną kanapę i pod nią są dwie pokrywy. Odkręca się jedną z nich albo obie nie wiem. Którą z nich mam odkręcić? Wyjmuje się pompkę i można czyścić. Tylko teraz zastanawiam się czym najlepiej jest to wyczyścić? Jakich szmat użyć? Jakiego płynu? Mechanik mówił coś o rozcieńczalniku ekstrakcyjnym. Zna się ktoś z was na tym temacie? Dziś po pracy mam zamiar się za to zabrać więc proszę o podpowiedzi. |
Tu masz opis demontażu i montażu pompy paliwa http://www.audi-tech-team...e29f8cef2ee411e
Aby oczyścić zbiornik musiałbyś spuścić paliwo, a resztę czego się nie uda odessać gumową gruszką. Do wyczyszczenia będzie tylko dno zbiornika i możesz do tego użyć szmatki flanelowej.
pzdr
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych