Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski » Wycieraczki płaskie tak czy nie?
Odpowiedz do tematu
 Wycieraczki płaskie tak czy nie?
Wycieraczki płaskie tak czy nie?

Czy ktos uzywał i może cos powiedzieć jak one działają, czy ładnie zbierają i czy czasem nie skrzypią i nie piskają??? (piskające wycieraczki doprowadzają mnie do szału, ten dzwięk ;) )
a ewentualnie z jakich firm są dobre?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Wycieraczki płaskie tak czy nie?
Astaroth napisał/a:
Wycieraczki płaskie tak czy nie?

Czy ktos uzywał i może cos powiedzieć jak one działają, czy ładnie zbierają i czy czasem nie skrzypią i nie piskają??? (piskające wycieraczki doprowadzają mnie do szału, ten dzwięk ;) )
a ewentualnie z jakich firm są dobre?
ja korzystałem z tych płaskich zachowywały się normalnie, tzn. żadnych pisków , a zbierały tak jak powinny. Nie pamiętam teraz jakiej były firmy, ale kupowałem je w TESCO.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja od lat Boscha stosuje i nic nie piszczy itp... ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kupiłem Valeo Xtream ponad rok temu i mimo to, iż straciły już swoją ważność nadal są jak nowe. Normalnym piórom wycieraczek mówię stanowczo NIE. :-P
Płaskie pióra mają tylko jedną wadę - są droższe i przez to są chodliwe przez amatorów cudzej własności. Jeżeli chodzi o plusy, to w każdą porę roku zachowują swoje właściwości. Nie zamarzają w zimie i nigdy nie piszczą.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Valeo ma super wycieraki.
Ja kupiłem jakieś podróbki za 30zł szt. i musze przyznać, że od wiosny naprawde super mi się sprawują.
Jestem na TAK :-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Uświadomcie mnie , jakie to są płaskie wycieraczki ? :oops:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
hmmm...
takie same gumy ;-) ;-) ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A ile wytrzymują takie płaskie? Czy naprawde opłaca sie takie zamiast zwykłych piór?
A i jeszcze jedno, w ogóle nie zamarzają? :shock: Nawet przy -20st.?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sergio napisał/a:
A ile wytrzymują takie płaskie? Czy naprawde opłaca sie takie zamiast zwykłych piór?
A i jeszcze jedno, w ogóle nie zamarzają? :shock: Nawet przy -20st.?

Nie mogą zamarznąć ponieważ jedynym wzmocnieniem jest stalowy drut który zalany jest gumą. Normalne pióra zamarzną przy łączeniach wzmocnień z piórem, natomiast coś co nie posiada łączeń nie może zamarznąć. Na większości takich wycieraczek są kontrolki zużycia które zmieniają barwę po około roku. Ja już od połowy roku mam je niby do wymiany, ale nadal są OK.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Już wiem , jakowe ,zmieniłem na takie po Kampani , bo po drodze zgubiłem jedno pióro , zresztą i tak były już zjechane . Mogę napisać jedno polecam ,polecam ,polecam !!! :-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A czyli chodzi że metal nie zamarznie. Ale przy wiekszym mrozie guma jak sie sprawuje? Lepiej niz silikony?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sergio napisał/a:
Ale przy wiekszym mrozie guma jak sie sprawuje? Lepiej niz silikony?

Przy większym mrozie takie pióro lepiej przylega do szyby ze względu na konstrukcję. Co mi po silikonie jak przymarznie i zablokuje się mocowanie pióra i w efekcie takie pióro o standardowej konstrukcji nie będzie przylegać do szyby. W zimie używa się płynu zimowego, ale i tak gumki mają lepszą wydajność. Nie trzeba nawet płacić po 60zł za produkty typu Valeo. Za 20zł można też kupić dobre pióra. To jest moje zdanie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Za 20zł można też kupić dobre pióra. To jest moje zdanie.

Kupiłem w Realu , była promocja , 18 bodaj zł za sztuke, co do zimy się nie wypowiadam , bo jeszcze nie jeździłem zimą z nimi , ale te moje naprawdę są super.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
roger110 napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Za 20zł można też kupić dobre pióra. To jest moje zdanie.

Kupiłem w Realu , była promocja , 18 bodaj zł za sztuke, co do zimy się nie wypowiadam , bo jeszcze nie jeździłem zimą z nimi , ale te moje naprawdę są super.

I tak 3mać. ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no comment http://www.audi-tech-team.eu/-vt849.htm#10420
nie kupie płaskich, beda jednak najtansze made in Tesco, a czemu to kliknijcie na link wyżej

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski 

[ IP: 3.21.76.0 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa