Turbodoładowanie » Wąż ciśnieniowy(A4 B6)
Odpowiedz do tematu
 Wąż ciśnieniowy(A4 B6)
Czy jest zamiennik węża ciśnieniowego w A4 B6 , chodzi mi o wąż 8E0 145 834 P ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Wąż ciśnieniowy
mmmkozak napisał/a:
Czy jest zamiennik węża ciśnieniowego w A4 B6 , chodzi mi o wąż 8E0 145 834 P ?

Z numeru ETKa wynika, że jest to wąż łączący dla silnika AWX i AVF z automatyczną skrzynią biegów. Koszt 130€ Netto i nie występuje z zamiennikiem.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witaj Adi202.Właśnie pękł mi ten wąż,w serwisie po nr.vin określili że to jest wąż 8E0 145 834 P mimo że nie mam automatu.Na moim niestety jest starty nr. więc nie jestem na 100% pewny czy to właśnie ten,ale szukam o tym numerze.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A pytałeś w 'hydro' w Bielsku -Wapienicy, czy nie mają, lub nie potrafią dorobić?
Jest jeszcze jedna firma /tańsza/ ale dalej od Ciebie Optiflex w Myślenicach.
Te firmy spacjalizują się w przewodach, wężach hydraulicznych.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Niezły pomysł rafi a4 choćby dlatego że mam znajomych w HYDRO w B :-D ielsku :-D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No to problem chyba się rozwiązał :]

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no to rabat mi załatw, bo częstym klientem tam jestem :mrgreen:
jak na razie mam 8% ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jak coś załatwię to napisze :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja tylko żartowałem z tym rabatem.
Bardzo często żartuje, więc nie bierz sobie tego do serca.
Ale bardzo dzięki, za chęci :mrgreen:
Pzdr!

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam. Dalej przerabiam temat tego węża,niestety bez większych efektów :cry: Ostatnio miałem trochę czasu i znalazłem nr tego węża- 8E0 145 834 M ,co zbyt dużo mi nie dało ponieważ na allegro itd. nie mogę go dostać, a cena w serwisie jest chora! Jest też inna możliwość ale potrzebował bym fachowej porady. Jest wąż do Passata o nr 3B0 145 828 G różni się tym że posiada szybkozłączki z obu stron (kształt i długość na oko ta sama) ciekawe czy można by ściągnąć większą szybkozłączkę i założyć wąż do Audi? Jeśli by się to udało to 500zł zaoszczędzone :shock:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
to aż tyle powiedzieli Ci w serwisie? Mnie ETKA pokazała 123 zł :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
to aż tyle powiedzieli Ci w serwisie? Mnie ETKA pokazała 123 zł :roll:

Pasiak ceny w ETKa są w Jewro. :-P Co do przeróbki warto spróbować choć sądzę, że metoda domowa typu izolacja, plastelina i silikon nic nie da.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A hydro w Bielsku nie pomogło???

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Pasiak ceny w ETKa są w Jewro.
no to wszystko jasne,mój błąd :roll:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam. Hydro chciało pomóc ale nie podołało. Oczywiście izolacja,plastelina i silikon nie wchodzą w grę Adi202,ja prowizory nie toleruję :mrgreen: . Chcę zrobić to do porządku, mimo to dalej myślę nad wężem od Passata za 373zł bo 684zł za 8E0 145 834 M to duuużo (ceny podali mi dzisiaj Interwelm Bielsko-Biała) przynajmniej potwierdzili mi nr. węża ,ale okrutnie się opierali. Nie wiecie przypadkiem czy w pasku i Audi z 2002r 1,9TDI jest taka sama turbina, i jakie ma ciśnienie? Bo nie rozumiem dlaczego jest taka różnica cenowa :shock: wąż paska ma dwie złączki a Audi jedną i raczej to wszystko! Jak zdjąć większą złączkę wychodzi wąż do Audi za 373zł lub taniej, chyba że jeszcze czymś się różnią?

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Turbodoładowanie 

[ IP: 13.58.151.231 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa