Witam. Wiadomo ,że bixenon na długich jest mizerny i pytanie czy ktoś już poprawił inżynierów audi i po przełączeniu manetki w dół na drogowe zapalą się biksenony wraz z H7?
Pozdrawiam

[ Dodano: Nie 05 Mar, 2017 15:39 ]
Za trudne pytanie zadałem.To może inaczej,czy jest możliwość podpięcie panelu led który by odpalił wraz z długimi?