Układ hamulcowy » Q7 problemowy hamulec
Odpowiedz do tematu
 Q7 problemowy hamulec
witam
mam taki problem w Q7 bardzo drastycznie wpada mi pedał hamulca co sie okazuje zapowietrza sie uklad, po odpowietrzeniu układu pojeżdze jakieś 600km i znowu wpada i jest zapowietrzony. Wszystkie węzyki itp szczelne płyn nie ubywa, kto mi podpowie jaka jest przyczyna czyżby coś z pąpą abs?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Skoro masz odpowietrzony a Ci się zapowietrza to musisz szukać nieszczelności na logikę.
Mnie też czeka odpowietrzanie ale muszę znaleźć czas.

W tym temacie się dopytywałem co do procedury odpowietrzania:
http://www.audi-tech-team...p-vt5649,15.htm

jimv8 bardzo fajnie mi to objaśnił.
Jeśli masz równie dobrze odpowietrzone to chyba będziesz musiał szukać jakiejś nieszczelności.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
adi93, Kolego, walczę z podobnym przypadkiem i serwis Audi nie może sobie poradzić. Cz możesz jaki u Ciebie był powód tego zapowietrzania?
Pozdrawiam

[ Dodano: Nie 28 Sty, 2018 14:45 ]
Dla wszystkich szukających odpowiedzi: w moim przypadku był to problem nieszczelności w pompie ABS. Jeżeli nie ma wycieku, to jest to najprawdopodobniejsze miejsce awarii. Nie polecam wizyty w serwisie autoryzowanym, bo zaproponują wymianę pompy za 11 tysięcy. Dla zainteresowanych kontakt do serwisu, który robi to tanio, szybko i profesjonalnie podam na maila.

Postaw piwo autorowi tego posta
 zapowietrzajace hamulce
Witam.mam podobny problem.prosze powiedzec jak pan sobie poradzil z tym tematem

[ Dodano: Czw 30 Sty, 2020 12:27 ]
jest to q7 z 2006r.wymieniłem pompe hamulcowa wraz z przewodami gumowymi i problem dalej sie powtarza po przejechaniu 200km.zapowietrzone spowrotem.zadnych błędów nie ma

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: zapowietrzajace hamulce
Emil napisał/a:
Witam.mam podobny problem.prosze powiedzec jak pan sobie poradzil z tym tematem

[ Dodano: Czw 30 Sty, 2020 12:27 ]
jest to q7 z 2006r.wymieniłem pompe hamulcowa wraz z przewodami gumowymi i problem dalej sie powtarza po przejechaniu 200km.zapowietrzone spowrotem.zadnych błędów nie ma
kolega O.Bserwator napisał,że problemem była pompa ABSu

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Swego czasu miałem podobny problem, jednak gdy odpowietrzyłem układ to na dłuższy czas miałem spokój bo u Ciebie było to częściej. Dopiero jak przy okazji pojechałem do mechanika to ten stwierdził, że był mały problem nieszczelności w pompie ABS ;)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Układ hamulcowy 

[ IP: 3.138.175.180 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa