Pozostałe tematy » pilot nie reza z centralnym zamkiem w s6 c4
Odpowiedz do tematu
 pilot nie reza z centralnym zamkiem w s6 c4
Witam ,
mam pewien problem z otwieraniem swojej C4 z pilota...
Mianowicie po dłuższym (2 tygodniowym) postoju , postanowiłem uruchomić Auto ... otworzyłem bagażnik aby wyciągnąć graty i przy otwartej klapie bagażnika gdy miałem jeszcze wolne ręce postanowiłem zamknąć auto z kluczyka ( klucz oryginalny z dwoma przyciskami) wtedy sygnał zamykania zabrzmiał ok 508 razy w odstępach co ok. 0,5 sekundy i na tym zakończyła się współpraca pilota w kluczyku z centralnym zamkiem. Nie widzi żadnego z kluczy, otworzyć można wyłącznie manualnie za pomocą kluczyka w zamku - auto wtedy zamyka się a alarm uzbraja ( oczywiście słychać delikatne "pip" wydobywające się z tylnej części samochodu. Ściągnięcie klemy akumulatora nie pomogło ... ponadto wrezało mi podgrzewanie lusterek ale to oddzielna sprawa ( wynikło dużo wcześniej).
Czy ktoś ma pojęcie jak przywrócić dawny stan rzeczy?
Bedę wdzięczny za wszelkie wskazówki osób doświadczonych podobnym problemem .
Pozdrawiam
Rezaldnio

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdzałeś czy pilot jest sprawny?

Autor tego postu otrzymał pochwałę.
Pochwał: 16
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Sprawdzałeś czy pilot jest sprawny?

Pilot działał 2 tyg. temu , raczej niemożliwe aby padły baterie w kluczyku nr1 i 2 w tym samym momencie. Myśle ze sekret tkwi w serii krótkich sygnałów które zakończyły współpracę na poziomie kluczyk - centralna za pomocą fal radiowych .

Postaw piwo autorowi tego posta
 
to zaprogramuj je ponownie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
to zaprogramuj je ponownie.

Zaprawde słusznie powiadasz ... lecz informacji o programowaniu brak ... a jak są to o starszym typie ( podczerwień na słupku) ... chyba że to jeden czort i programuje się identycznie?
Pozdrawiam
PS dziś zauważyłem że nie działa mi elektryka fotela kierowcy :kwasny: jutro sprawdzam wszystkie bezpieczniki bo coś za dużo tych usterek... oby nie okazał się czarny scenariusz czyli łaska w komorze silnika ...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeden czort i programuje się identycznie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Jeden czort i programuje się identycznie.

pilot zaprogramowany :D - pozostaje problem z elektryką fotela kierowcy i podgrzewaniem lusterek.... czy aby to nie była sprawka modułu komfortu?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W tym roczniku nie ma sterownika komfortu. Sprawdź czy na lusterkach jest 12V.

Postaw piwo autorowi tego posta
 centralny zamek
Witam
Mam problem z centralnym zamkiem w A3 1999 1,8T nie otwiera drzwi pilotem, sygnał świetlny jest (baterie wymienione) , drzwi otwieram tylko przez użycie klucza do drzwi . przez ostatni tydz przy użyciu pilota wydobywał się dziwny dźwięk "buczenie" przez jakąś min . teraz nie reaguje w ogóle.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Uszkodzony jest kompresor w pompce centralnego zamka.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
dziekuje a droga ta wymiana

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wszystko zależy od osoby która to będzie naprawiać. W najgorszym wypadku wystarczy kupić drugą bez odbiornika fal radiowych i przełożyć sam kompresor. Sądzę, że w 100zł się zmieścisz.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dziękuje bardzo fajne forum :)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pozostałe tematy 

[ IP: 52.14.150.55 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa