Elektryka i elektronika » AUDI A3 1.9 TDI 98 Problem z immo
Odpowiedz do tematu
 AUDI A3 1.9 TDI 98 Problem z immo
Witam serdecznie!
Proszę o poradę w sprawie immo.
Mianowicie mój problem polega na tym, że po normalnym odpaleniu auta (które stało do 2tyg) po kilku minutach zgasło (do 5 min) Przed wyłączeniem się "pipkał"sygnał immo, który to też daje znać, że będzie game over. Moje immo nie jest fabrycznie założone. Mam dwa czujniki/breloczi z bateria i do tego kawałek skóry który muszę przyłożyć koło siedzenia żeby móc w ogóle auto odpalić. przypomnę, że odpala normalnie.. Jeden brylok już nie działa, po użyciu nowego wszystko ok. I teraz poszedł kolejny..

Pytanie moje jest takie czy ta skórka którą przykładam przed odpaleniem jest częścią immo które w oryginale jest w kluczyku, czy to jest inne zabezpieczenie?
Jeśli tak to czy moje Immo znajduje się koło siedzenia gdzie odpalam?
Co mogę zrobić by to naprawić,
l czy ktoś w ogóle domyśla się gdzie tkwi mój problem?

Mieszkam w niemczech i do mechanika mam dość daleko( nie dojadę nawet) Nie znam nikogo kto by miał komputer by sprawdzić co za usterka więc proszę o rady czy można poradzić coś samemu przynajmniej na chwilę, aby zatrybił na czas jazdy do mechanika....

Mam nadzieję, że zrozumiale opisałam mój problem!

jeśli post jest w złym miejscu lub zdublowany to przepraszam ale sama nie mogłam znależć nic coby do końca pasowało...
Pozdrawiam

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jedno jest pewne, nie jest to fabryczne immo, podesłałbys zdjęcie swojego kluczyka i tego kawalka skóry. Podejzewam,że wysiadł transponder w breloku i kapa. Wg mnie najlepszym rozwiazaniem byłoby znalezienie pożadnego elektryka ,który to ogarnie lub likwidacja dodatkowego systemu.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 18.223.32.230 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa