Odpowiedz do tematu
Napisz mi proszę , czy odłączyć z kostek czy wystarczy zapłon i przed restartem zegarów ?
Czy Ty robisz takie rzeczy ? Jakie to mogą być koszty ?
Ale zrobiłbyś to ?
Daj poproszę namiary na PW do siebie gdzie mam go wysłać.
[ Dodano: Czw 06 Wrz, 2018 15:48 ]
Czyli muszę wgrać ten wsad co mi przysłałeś tak ?
Odpowiedz do tematu
Chyba jest bardzo ciężki, albo idzie przez marsa. Nie doszedł jeszcze.
Tak samo , wstaje ze starym eepromem , tak jakby ten się wcale nie zapisał w pamięci
Po wgraniu odłącz na chwilę zasilanie z zegarów.
| Adi202 napisał/a: |
| Po wgraniu odłącz na chwilę zasilanie z zegarów.
|
Napisz mi proszę , czy odłączyć z kostek czy wystarczy zapłon i przed restartem zegarów ?
Kostki lub klema akumulatora.
Jeszcze jedno czy po wgraniu wsadu , powinienem jeszcze czymś zatwierdzić , czy zrobić reset ?
Podpinam się pod licznik , write eeprom , wgra się , licznik robi restart , zamknąć programmera, odłączyć klemy ? Czy tak to mam zrobić ?
Podpinam się pod licznik , write eeprom , wgra się , licznik robi restart , zamknąć programmera, odłączyć klemy ? Czy tak to mam zrobić ?
Po wgraniu epromu wyłaczyć zapłon i odłaczyć klemę lub niebieską wtyczkę.
Po wgraniu softu mam kliknąć reset ecu ?Próbowałem i z resetem ecu i bez , nie wchodzi soft
Znaczy, że nie wgrywa się soft. Zegary do elektronika i prawdopodobnie programowanie na stole + wymiana pamięci 93c66.
| Adi202 napisał/a: |
| Zegary do elektronika i prawdopodobnie programowanie na stole + wymiana pamięci 93c66. |
Nie mam pojęcia co jest do roboty. Może tyko soft, a może komplet z hardware włącznie.
| Adi202 napisał/a: |
| Nie mam pojęcia co jest do roboty. Może tyko soft, a może komplet z hardware włącznie. |
Ale zrobiłbyś to ?
Sądzę, że tak.
| Adi202 napisał/a: |
| Sądzę, że tak. |
[ Dodano: Czw 06 Wrz, 2018 15:48 ]
Czyli muszę wgrać ten wsad co mi przysłałeś tak ?
Dokładnie tak.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych