nabilem sobie klimatyzacje w mojej v'ce i ulatnia mi sie gaz z parownika.
czy ktos wymianial juz taki parownik i moze mi doradzic jak najsprawniej ta czesc wymienic??
z gory dziekuje
| jimv8 napisał/a: |
czolgiem
nabilem sobie klimatyzacje w mojej v'ce i ulatnia mi sie gaz z parownika. czy ktos wymianial juz taki parownik i moze mi doradzic jak najsprawniej ta czesc wymienic?? z gory dziekuje |
ale jak go wyjac
| jimv8 napisał/a: |
| hehe
to jest moj plan ale jak go wyjac
jak to jest mocowane, od dolu? klejone uszczelka?? nie chce nic zepsuc,,a wyglada to solidnie zamontowane
klima dziala,,ale co jakisz czas jest dymek z wywiewu |