Elektryka i elektronika » Kierunkowskaz w Audi A6
Odpowiedz do tematu
 
Witam
Muszę sprostować.. bo założyłem na przód i tył 4szt mocne ledowe w kierunki /800lumenów/i przez pół roku nie było problemu z nimi.Chyba ta jedna się jakoś uszkodziła że robi błąd i rozlącza zasilanie.W domu na stole świeci.
Założyłem ją na drugą stronę i raz się pojawił błąd na fisie ale kierunek dalej świecił...to jakaś magia,piszę to dla potomnych co zmienią na ledy kierunki .

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jarecki01 napisał/a:
Po podaniu prądu z aku wszystko świeci czyli to nie w lampie wina

Jedyne co może jeszcze być to sterownik komfortu choć ja przyglądnąłbym się jeszcze lampie. Nie spotkałem się jeszcze z taką usterką sterownika aby raz działało a raz nie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dziś trochę pomierzyłem i na pinie nr2 wtyczki jest cały czas ok.11,8volt,a w lewej wtyczce na tym samym nr2 jest 0,3vol i to niezależnie czy zapłon włączony czy nie cały czas jest w prawej ok. 12 volt. Myślę skoro jest 12v to podłącze żarówkę od kierunku 21W bezpośrednio ale niestety ta i tak nie świeci. Już wymiękam z tym.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Lewa i prawa lampa nie ma pokrycia w pinologii.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie rozumiem,w obydwu wtyczkach są numery to liczę od nr1...Aha zapomniałem dodać,że w lewej wtyczce na wszystkich 4 pin jest po ok 0,3V.Skąd w prawej jest cały czas 12V czyżby przełącznik zespolony przy kierze?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wygląda na to, że masz na tym przewodzie zwarcie do plusa. Masz hak na pokładzie?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
I to będzie chyba słuszna droga,niedawno u kolegi brak przeciwmgielnego spowodowany był wypięciem kabelka w gnieździe haka.Wieczorem tam zajrzę i jestem dobrej myśli.
Wielkie dzięki za przypomnienie o haku.
Pzdr.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli jest hak i on jest przyczyną usterki, to wygląda na to, że nie jest to oryginalny moduł.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Myślę,że ori chowany pod spód z pokrętłem i diodą w bagażniku

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W takim razie nie ma możliwości aby z instalacji hak pojawiło się 12V na przewodzie kierunkowskazu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Czyli jestem w punkcie wyjścia..wczoraj jak na złość sie pojawił na jakieś 5 minut i potem zonk.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa