Witam
Muszę sprostować.. bo założyłem na przód i tył 4szt mocne ledowe w kierunki /800lumenów/i przez pół roku nie było problemu z nimi.Chyba ta jedna się jakoś uszkodziła że robi błąd i rozlącza zasilanie.W domu na stole świeci.
Założyłem ją na drugą stronę i raz się pojawił błąd na fisie ale kierunek dalej świecił...to jakaś magia,piszę to dla potomnych co zmienią na ledy kierunki .
Odpowiedz do tematu
Jedyne co może jeszcze być to sterownik komfortu choć ja przyglądnąłbym się jeszcze lampie. Nie spotkałem się jeszcze z taką usterką sterownika aby raz działało a raz nie.
Odpowiedz do tematu
Ostatnio zmieniony przez jarecki01 Pią 07 Wrz, 2018 20:12, w całości zmieniany 1 raz
| jarecki01 napisał/a: |
| Po podaniu prądu z aku wszystko świeci czyli to nie w lampie wina |
Jedyne co może jeszcze być to sterownik komfortu choć ja przyglądnąłbym się jeszcze lampie. Nie spotkałem się jeszcze z taką usterką sterownika aby raz działało a raz nie.
Dziś trochę pomierzyłem i na pinie nr2 wtyczki jest cały czas ok.11,8volt,a w lewej wtyczce na tym samym nr2 jest 0,3vol i to niezależnie czy zapłon włączony czy nie cały czas jest w prawej ok. 12 volt. Myślę skoro jest 12v to podłącze żarówkę od kierunku 21W bezpośrednio ale niestety ta i tak nie świeci. Już wymiękam z tym.
Lewa i prawa lampa nie ma pokrycia w pinologii.
Nie rozumiem,w obydwu wtyczkach są numery to liczę od nr1...Aha zapomniałem dodać,że w lewej wtyczce na wszystkich 4 pin jest po ok 0,3V.Skąd w prawej jest cały czas 12V czyżby przełącznik zespolony przy kierze?
Wygląda na to, że masz na tym przewodzie zwarcie do plusa. Masz hak na pokładzie?
I to będzie chyba słuszna droga,niedawno u kolegi brak przeciwmgielnego spowodowany był wypięciem kabelka w gnieździe haka.Wieczorem tam zajrzę i jestem dobrej myśli.
Wielkie dzięki za przypomnienie o haku.
Pzdr.
Wielkie dzięki za przypomnienie o haku.
Pzdr.
Jeżeli jest hak i on jest przyczyną usterki, to wygląda na to, że nie jest to oryginalny moduł.
Myślę,że ori chowany pod spód z pokrętłem i diodą w bagażniku
W takim razie nie ma możliwości aby z instalacji hak pojawiło się 12V na przewodzie kierunkowskazu.
Czyli jestem w punkcie wyjścia..wczoraj jak na złość sie pojawił na jakieś 5 minut i potem zonk.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych