GPS i GSM » instalacja navigation plus
Odpowiedz do tematu
 
Ostatnia cyfra powinna być nieparzysta w tym przypadku 7.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja czekam na Odpowiedź zniecierpliwiony a tu patrzę dopiero dziś że nowa strona 😂😂
Ok spróbuję może coś pomoże a jakich kombinacji próbować ?? :)

[ Dodano: Czw 03 Gru, 2020 23:59 ]
Ps mam kolejny problem, spieszyłem , zmeczenie itd, zamiast kodowania dałem logowanie , teraz wywala mi błąd że nie może połączyć się ze sterownikiem 🤦🙆

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Katsu1 napisał/a:

Ps mam kolejny problem, spieszyłem , zmeczenie itd, zamiast kodowania dałem logowanie , teraz wywala mi błąd że nie może połączyć się ze sterownikiem 🤦🙆

Nie rozumiem. Wartość kodowania wpisałeś jako login?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No coś w tym stylu i sterownik przestał odpowiadać 🤦

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Odłącz go od zasilania na 5 min. Jak nie pomoże to załącz go na 60 min.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
W sensie całe Aku odpiąć ? Słyszałem muszę spróbować ale ogólnie zanim to się stało leciałem wszystkie kodowania od 0007 do 00027 i tak zostało bo na 0001X było sporo ciszej choć pod 1 niby jest Bose które mam a głośniej jest z 0002X

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Katsu1 napisał/a:
00027 i tak zostało bo na 0001X było sporo ciszej choć pod 1 niby jest Bose które mam a głośniej jest z 0002X

Po to jest możliwość kodowania aby przystosować do wyposażenia, ale jak kto woli. Ostatnia cyfra kodowania odpowiedzialna jest za osprzęt +1 antena zasilana z radia, +2 zmieniarka CD, +4 połaczenie z FIS w zegarach. Przy kodowaniu xxxx1, xxxx3, xxxx5 lub xxxx7 funkcja anteny jest załączona. Na gnieździe antenowym powinno pojawić się napięcie 12V przy załączonym radiu. Jeżeli go nie ma uszkodzenie jest w radiu.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli zasilanie anteny chce z radia i niec połączenie z fis bo mam moduł TMC podłączony to jak to zrobić ? Tzn jakie powinno być kodowanie , bose też mam.
Wcześniej miałem tak że jak włączyłem radio 12v było na antenie ale gasło po wyskoczeniu komunikatu o braku TMC, po dołożeniu modułu nie sprawdziłem jak jest

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Katsu1 napisał/a:
Jeżeli zasilanie anteny chce z radia i niec połączenie z fis bo mam moduł TMC podłączony to jak to zrobić ? Tzn jakie powinno być kodowanie , bose też mam.
Wcześniej miałem tak że jak włączyłem radio 12v było na antenie ale gasło po wyskoczeniu komunikatu o braku TMC, po dołożeniu modułu nie sprawdziłem jak jest

To sprawdź i daj znać.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A zapytam czy mógłbym numer tel. do Ciebie ? Bo wiem że tu się przyda dla potomnych ale ja zaglądam jak przypomnę sobie a chciałbym juz posłuchać radia 😅

[ Dodano: Sob 12 Gru, 2020 23:17 ]
Jutro może uda mi się sprawdzić , taki młyn w robocie że maskra , kończyłem o 22 kilka dni z rzędu 🙆

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa