Odpowiedz do tematu
Nie rozumiem. Wartość kodowania wpisałeś jako login?
Po to jest możliwość kodowania aby przystosować do wyposażenia, ale jak kto woli. Ostatnia cyfra kodowania odpowiedzialna jest za osprzęt +1 antena zasilana z radia, +2 zmieniarka CD, +4 połaczenie z FIS w zegarach. Przy kodowaniu xxxx1, xxxx3, xxxx5 lub xxxx7 funkcja anteny jest załączona. Na gnieździe antenowym powinno pojawić się napięcie 12V przy załączonym radiu. Jeżeli go nie ma uszkodzenie jest w radiu.
To sprawdź i daj znać.
Odpowiedz do tematu
Ostatnia cyfra powinna być nieparzysta w tym przypadku 7.
Ja czekam na Odpowiedź zniecierpliwiony a tu patrzę dopiero dziś że nowa strona 😂😂
Ok spróbuję może coś pomoże a jakich kombinacji próbować ??
[ Dodano: Czw 03 Gru, 2020 23:59 ]
Ps mam kolejny problem, spieszyłem , zmeczenie itd, zamiast kodowania dałem logowanie , teraz wywala mi błąd że nie może połączyć się ze sterownikiem 🤦🙆
Ok spróbuję może coś pomoże a jakich kombinacji próbować ??
[ Dodano: Czw 03 Gru, 2020 23:59 ]
Ps mam kolejny problem, spieszyłem , zmeczenie itd, zamiast kodowania dałem logowanie , teraz wywala mi błąd że nie może połączyć się ze sterownikiem 🤦🙆
| Katsu1 napisał/a: |
|
Ps mam kolejny problem, spieszyłem , zmeczenie itd, zamiast kodowania dałem logowanie , teraz wywala mi błąd że nie może połączyć się ze sterownikiem 🤦🙆 |
Nie rozumiem. Wartość kodowania wpisałeś jako login?
No coś w tym stylu i sterownik przestał odpowiadać 🤦
Odłącz go od zasilania na 5 min. Jak nie pomoże to załącz go na 60 min.
W sensie całe Aku odpiąć ? Słyszałem muszę spróbować ale ogólnie zanim to się stało leciałem wszystkie kodowania od 0007 do 00027 i tak zostało bo na 0001X było sporo ciszej choć pod 1 niby jest Bose które mam a głośniej jest z 0002X
| Katsu1 napisał/a: |
| 00027 i tak zostało bo na 0001X było sporo ciszej choć pod 1 niby jest Bose które mam a głośniej jest z 0002X |
Po to jest możliwość kodowania aby przystosować do wyposażenia, ale jak kto woli. Ostatnia cyfra kodowania odpowiedzialna jest za osprzęt +1 antena zasilana z radia, +2 zmieniarka CD, +4 połaczenie z FIS w zegarach. Przy kodowaniu xxxx1, xxxx3, xxxx5 lub xxxx7 funkcja anteny jest załączona. Na gnieździe antenowym powinno pojawić się napięcie 12V przy załączonym radiu. Jeżeli go nie ma uszkodzenie jest w radiu.
Jeżeli zasilanie anteny chce z radia i niec połączenie z fis bo mam moduł TMC podłączony to jak to zrobić ? Tzn jakie powinno być kodowanie , bose też mam.
Wcześniej miałem tak że jak włączyłem radio 12v było na antenie ale gasło po wyskoczeniu komunikatu o braku TMC, po dołożeniu modułu nie sprawdziłem jak jest
Wcześniej miałem tak że jak włączyłem radio 12v było na antenie ale gasło po wyskoczeniu komunikatu o braku TMC, po dołożeniu modułu nie sprawdziłem jak jest
| Katsu1 napisał/a: |
| Jeżeli zasilanie anteny chce z radia i niec połączenie z fis bo mam moduł TMC podłączony to jak to zrobić ? Tzn jakie powinno być kodowanie , bose też mam.
Wcześniej miałem tak że jak włączyłem radio 12v było na antenie ale gasło po wyskoczeniu komunikatu o braku TMC, po dołożeniu modułu nie sprawdziłem jak jest |
To sprawdź i daj znać.
A zapytam czy mógłbym numer tel. do Ciebie ? Bo wiem że tu się przyda dla potomnych ale ja zaglądam jak przypomnę sobie a chciałbym juz posłuchać radia 😅
[ Dodano: Sob 12 Gru, 2020 23:17 ]
Jutro może uda mi się sprawdzić , taki młyn w robocie że maskra , kończyłem o 22 kilka dni z rzędu 🙆
[ Dodano: Sob 12 Gru, 2020 23:17 ]
Jutro może uda mi się sprawdzić , taki młyn w robocie że maskra , kończyłem o 22 kilka dni z rzędu 🙆
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych