 |
Przesunięty przez: Sergio Czw 11 Kwi, 2013 10:45 |
instalacja navigation plus |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Wto 14 Kwi, 2015 15:20
|
|
|
a na tym pinie gala ma byc te 12v? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 14 Kwi, 2015 15:50
|
|
|
Powino być około 5V. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 14 Kwi, 2015 16:11
|
|
|
Ok, sprawdze w czasie jazdy i dam znać.
[ Dodano: Sro 15 Kwi, 2015 11:25 ]
Witam,
więc tak, przy wyłączonym radiu i zapłonie na pinie GALA jest 5,44V, a jak włączę radio lub zapłon spada do 0,02V.
Czyli to zasilanie rośnie wraz ze wzrostem prędkości w aucie??
Musiałem coś źle podłączyć, przylutuje na nowo dzisiaj ten kabelek i dam znać.
Adi202 czyli wystarczy że gale dam tylko pod ten jeden pin w nawi?? czy dać na obydwa??
[ Dodano: Sro 15 Kwi, 2015 22:29 ]
Witajcie,
więc tak, nawi juz działa. Skasowałem błędy podłączyłem galę i nawigacja poprowadziła mnie z miejsca pracy aż do domku
Mam jeszcze jedno pytanko, czy można ustawić jakieś szybsze odświeżanie punktu na mapie? żeby to chodziło tak jak w każdej przyklejanej nawi do szyby ?? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 06 Sty, 2019 22:00
|
|
|
witam
dwie kwestie co do tego tematu:
dlaczego navi plus w A4 B5 2000r odbiera stacje gdy odłączyłem antenę triplex ta 3 w jednym,
natomiast w A6 C5 2001r po odłączeniu wszystkich kabli od anteny na dachu radio ni odbiera sygnału?
i druga sprawa czy navi plus posiłkuje się sygnałem gsm tak jak to robi np laptop żeby określić pozycję. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 07 Sty, 2019 11:33
|
|
|
Na wstępie wypadałoby się przywitać w odpowiednim dziale. Co do odpowiedzi na pytanie wszystko zależne jest od wyposażenia danego auta. Triplex nie musi być wcale jedyną anteną na pokładzie. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 08 Sty, 2019 04:28
|
|
|
Witam forumowiczów,fanów marki oraz techników i założycieli tego forum,wszystkie fora techniczne to nieceniona skarbnica wiedzy.
Otóż ciekawi mi sprawa z rzeczoną wyżej anteną gdzie takowa się znajduje w takim razie w A4,albo może A6 też ma taką ale nie jest podłączona.
mam A4 i A6 z Antenami triplex gps ale po odłączeniu ich radio w A4 gra a w A6 nie.
w A4 pozbyłem się już tej anteny i cieszę się doskonałym dzwiękiem ze stacji radiowych i chciałbym się pozbyć również z A6 C5 ale wtedy nie mam radia.Jak to ominąć lub jak to podłączyć tak jak w A4 B5 ?
obydwa wyposazone są w model Navigation plus nieco się różnią i nieco inne tunery tv.
prawdopodobnie A4 nigdy nie kożstało z anteny w triplex i nigdy ta antena radiowa ni była podłączona,
więc ten bacik to tylko atrapa,z bacikiem czy bez gra tak samo.to tyle moich spostrzeżeń,pozdrawiam. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sro 14 Sie, 2019 13:57
|
|
|
Witam, właśnie przerabiam wtyczki antenowe w audi c5 2001, mam pytanie jak nazywają się te złączy w tunerze TMC |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 17 Sie, 2019 09:59
|
|
|
Które złącza? |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Katsu1

Model: A6 C5
Silnik: 2.7 ARE
Zasilanie: Benzyna+LPG
Nadwozie: Avant
Wiek: 31 Dołączył: 29 Lis 2020 Wszystkie posty: 9
     
Skąd: Spytkowice
|
Wysłany: Nie 29 Lis, 2020 15:25
|
|
|
Witam jako nowy forumowicz wszystkich.
Trochę odkopie temat ale jak zauważyłem że Adi odpisywał w 2019r to może i pomoże mi
Mam problem dość nietypowy ponieważ zmieniam radio z Symphony na RNSD, wszystko w sumie jest ok ale niemam zasięgu na symphony ładnie odbiera a w rnsd nie. Jak wsadzę kawałek kabla to jako tako odbiera.
Szukając problemu pomyślałem że zamówię moduł TMC i z nim w tym momencie walczę znaczy wszystko już prawie ogarnąłem tylko problem mam z antenami do i z TMC. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Nie 29 Lis, 2020 16:53
|
|
|
Nie wiem po co ci martwy już system jaki jest w RNS-D, ale to twój wybór. Podstawową sprawą jest porównanie kodowania tych dwóch odbiorników. W ostatniej cyfrze kodowania jest zawarte zasilanie anteny, a dokładnie jej przedwzmacniacza. Jeżeli w kodowaniu będzie to wyłączone, to przedwzmacniacz nie będzie zasilany i radio nie będzie banglać. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Katsu1

Model: A6 C5
Silnik: 2.7 ARE
Zasilanie: Benzyna+LPG
Nadwozie: Avant
Wiek: 31 Dołączył: 29 Lis 2020 Wszystkie posty: 9
     
Skąd: Spytkowice
|
Wysłany: Nie 29 Lis, 2020 18:21
|
|
|
Kurcze jakbym się nie skupił i ile razy bym nie czytał nie rozumiem .
Miałem nie montować ale wiele osób pisało mi że musi to być to się wkurzyłem i montuje CAN i tak wypuszczony więc ledwo 4kabelki ale tak samo nie wiem jak antenę w to wpiąć ,🙆
A wracając do tematu gdzie mam sprawdzić dokładnie te przedwzmacniacze ?? |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pon 30 Lis, 2020 09:54
|
|
|
Przedwzmacniacz jest ok skoro Symphony funkcjonuje. Tuner TMC służy tylko do odbioru i przekazywania informacji drogowych a nie odbioru radia. Sprawdź jakie masz kodowanie RNS-D. Sądzę, iż problem leży właśnie w kodowaniu. To można zrobić tylko przez złącze OBD. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Katsu1

Model: A6 C5
Silnik: 2.7 ARE
Zasilanie: Benzyna+LPG
Nadwozie: Avant
Wiek: 31 Dołączył: 29 Lis 2020 Wszystkie posty: 9
     
Skąd: Spytkowice
|
Wysłany: Pon 30 Lis, 2020 22:55
|
|
|
Próbowałem różnych kodowań i nic się nie zmieniało.. też nie wiedzialem bo źródłem którym się wspomagałem były 2 rodzaje kodowań ale próbowałem i tymi i tymi.
A jakie powinno być ? Może takie wpisze i będzie ok ? XD |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Wto 01 Gru, 2020 09:20
|
|
|
A jakie masz? |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
Katsu1

Model: A6 C5
Silnik: 2.7 ARE
Zasilanie: Benzyna+LPG
Nadwozie: Avant
Wiek: 31 Dołączył: 29 Lis 2020 Wszystkie posty: 9
     
Skąd: Spytkowice
|
Wysłany: Wto 01 Gru, 2020 14:27
|
|
|
Aktualnie chyba 00026 , próbowałem roznych jak 00014,00011, i też z drugiego systemu ale tam już nie pamiętam jakie mi wychodziły |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » GPS i GSM |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |