Elementy silnika » cd wtrysk k-jetronic
Odpowiedz do tematu
 cd wtrysk k-jetronic
20 16 v silnik odpala kiedy chce i jak chce na benzynie na gazie pracuje równo pali bez żadnego problemu jak i w lato tak i zimą .na benzynie dzieją się szopki silnik raz odpali pracuje równo aż osiągnie 80 czasem 90 c i gaśnie lub obroty silnika wzrosną do 2000 3000 tyś lub spadną do 200 300 obrotów po zgaszeniu i ponownym odpaleniu znowu jest 2000 3000 i po 5 min znowu spadek obrotów silnik nie reaguje na pedał gazu

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: cd wtrysk k-jetronic
WASYL napisał/a:
20 16 v silnik odpala kiedy chce i jak chce na benzynie na gazie pracuje równo pali bez żadnego problemu jak i w lato tak i zimą .na benzynie dzieją się szopki silnik raz odpali pracuje równo aż osiągnie 80 czasem 90 c i gaśnie lub obroty silnika wzrosną do 2000 3000 tyś lub spadną do 200 300 obrotów po zgaszeniu i ponownym odpaleniu znowu jest 2000 3000 i po 5 min znowu spadek obrotów silnik nie reaguje na pedał gazu
czy sprawdzałeś podstawy, jak ciśnienie paliwa , filtr paliwa i przewody paliwowe? Od tego należało by zacząć

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pompka paliwa zmieniona nowa 6,5 bara filtr paliwa też nowy przewody w n nowe świece nowe kopułka nowa palec nowy czujnik hala zrobiona głowica na rozgrzanym silniku 92c 2 bary na cylindrach 9,5 chyba ok z ciśnieniami miałem 1,5 bara ciśnienie oleju któryś powiedział że małe zrobiłem szlif głowicy gniazda z zaworami wymieniłem uszczelniacze i mam 2 bary

[ Dodano: Pią 11 Sty, 2013 00:32 ]
zapomniałem dopisać wtryski nowe uszczelniacze też

[ Dodano: Pią 11 Sty, 2013 00:49 ]
gdy kupiłem te audi to od razu była szopa na benzynie wracając do domu po 30-40 kilometrach zgasła zapaliła na gazie jechała dopiero przy 120km a tak nie wchodziła w obroty zajechałem do gazownika po otworzeniu maski stwierdził brak miksera po zamontowaniu miksera chodzi jak cacko a na p b nie i ten silnik co kupiłem w aucie stoi w garażu po pół roku jazdy zatarła się panewka 3 korbowód kupiłem 2 silnik z auta sprowadzonego po dzwonie audi b4 4x4 nie widział gazu

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a jak wygląda sprawa z przepływką? Sprawdzałeś szalkę? Nie ciągnie nigdzie lewuchy?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
przepływomierz jest ok dziś luzowałem przewody paliwowe które wychodzą na wtryski i w 1 przewodzie co idzie na 1 cylinder tam jest sucho pozostałe 3 po poluzowaniu trysnęła benzyna a ten 1 sucho jaką diagnozę można postawić i ego mam szukać

[ Dodano: Pią 11 Sty, 2013 20:57 ]
i bym prosił o jakieś foto z które śruby przewody paliwowe mają być podłączone do wtrysków bo mi coś się nie podoba

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elementy silnika 

[ IP: 52.15.238.181 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa