Elektryka i elektronika » [a6 c4]Temperatura od 0do50stopni
Odpowiedz do tematu
 [a6 c4]Temperatura od 0do50stopni
Witam mam problem ponieważ na panelu klimatronika moge ustawić temp od 0 do 50stopni. To chyba sam sobie zrobilem ten problem poniewaz rozbieralem i czyscilem silniczek swiezego powietrza i gdy go spowrotem zalozylem to od tego momentu taki mam problem. Dzisiaj znowu go wyciagnelem i wsadzilem spowrotem to przez chwileczke mialem HI iLO ale to przez doslowanie 5 sekund. Co może być przyczyna lub jak to rozwiazać. Gdy ustawiam teperature na 0 czy na 50 na nagrzanym silnikiem leci zimne powietrze ale to akurat mialem od poczatku przed moja pseudo naprawa. Prosze o pomoc kogos doswiadczonego lub moze ktos mia podobny problem.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [a6 c4]Temperatura od 0do50stopni
Satio napisał/a:
Witam mam problem ponieważ na panelu klimatronika moge ustawić temp od 0 do 50stopni. To chyba sam sobie zrobilem ten problem poniewaz rozbieralem i czyscilem silniczek swiezego powietrza i gdy go spowrotem zalozylem to od tego momentu taki mam problem. Dzisiaj znowu go wyciagnelem i wsadzilem spowrotem to przez chwileczke mialem HI iLO ale to przez doslowanie 5 sekund. Co może być przyczyna lub jak to rozwiazać. Gdy ustawiam teperature na 0 czy na 50 na nagrzanym silnikiem leci zimne powietrze ale to akurat mialem od poczatku przed moja pseudo naprawa. Prosze o pomoc kogos doswiadczonego lub moze ktos mia podobny problem.
nie zmieniłeś przypadkiem jednostek z C na F?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nie bo jest oznaczenie stopni celcjusza obok wartosci

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Osobiście nigdy się z takim czymś nie spotkałem ale zapytam może z innej mańki: czy sprawdzałeś sterownik pod kątem błędów? Pytam, bo ja bym od tego zaczął.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
nie sprawdzalem, a czy to moze byc wina panelu klimatronika bo on czasem wariuje i nie ktore przyciski nie dzialaja

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tego Ci nie powiem, bo tak jak napisałem nie miałem takiego kłopotu jeszcze nigdy. Może Adi się wypowie jutro. Poczekaj na Niego. Aczkolwiek myślę, że i tak źle byś nie uczynił diagnozując sterownik Kolego.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Spotkałem się już z takim problemem w Audi 100, ale temperaturę można było zmieniać od 10 do 30stC. Jak dobrze pamiętam, to po adaptacji silników krokowych problem rozwiązał się sam.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.137.175.113 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa