Elektryka i elektronika » A4 B5 1.9 TDI 1998 Po wymianie radia pilot przestal dzialac
Odpowiedz do tematu
 
No nie poszlo na Megance (tak tylko chcialem zabic ciekawosc). Mam Vaga 4.9 Pl.
Wlasnie instluje XP ale z autem bede walczyl dopiero jak sie zdrzemne bo wlasnie z nocki wrocilem.
Jakies uwagi odnosnie tego Vaga?
No i jeszcze jakis Vag dorzucony do plyty Vag-Com Release 409-1

Postaw piwo autorowi tego posta
 
na megance nie milo opcji pojść bo to nie jest fejs do Renault tylko do grupy VAG lub Bentleya :mrgreen: co do VAGa to powinno byc ok daj znac jak wszystko poinstalujesz i podłaczysz się do kompa, a przy okazji to popraw sobie profil bo masz bład w opisie auta ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Juz porawilem.Kurde vag sie instaluje, ale interfejs nie widzi sterownkow. Na 7 instalowalem tak samo i bylo bez problemow (a w necie nie umie wyszukac :( )
Jeszcze wgram innego XP (bo ten to Black edition)

[ Dodano: Sro 15 Maj, 2013 18:09 ]
Nie moge zainstalowac driverow pod ten interfejs!
Probowalem z zalaczonej CD oraz jak instrukcja do VAGa mowi z Program Files/PolskiVag...

Czy moze mi ktos podrzucic takowe?
Dzieki

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jesli zdąże to poszukam jeszcze dzisiaj ale nie obiecuje, w razie czego przypomnij mi się jutro esem ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Niestety te drivery nie dzialaja.
Uruchomilem pod win 7 wirtualna maszyne XP i tam mam wszystko pieknie w menagerze, kabel zainstalowany...
Po wlaczeniu programu i wcisnieciu ABS auto piszczy 3 razy i na desce pokazuje sie wykrzyknik, wiec jakas komunikacja jest, ale to chyba za malo.
Jak daje na Odczyt EEPROM do dochodzi do 1008 i nic nie mam oprocz zer.
Takie krzaki pokazuja sie jak wlacze program



Czy tak powinno byc?
Ps tak samo jak pod wirtualnym XP program "dziala" w Win7

Postaw piwo autorowi tego posta
 
spróbuj wywalic polskiego VAGa i zapodaj angielskiego. Jesli to nie przyniesie efektu to podjedź do mnie i zalatwimy sprawe ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam.Udalo mi sie wgrac za pomoca Driver Navigatora sterowniki pod kabel i o to co pokzuje mi w ang i Pl vagu







Jak widac nie znajduje zadnego bledy co do alarmu czy centralnego tylko
Manifold pressure, ale po skasowaniu go juz nie ma.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a łączyłes się z adresem 35? Bo na zdjęciach tego nie widać... w każdym razie skoro centralny zamek działa , zrób adaptację pilota poprzez kompa. Adres 35 (centralny zamek) , następnie adaptacja, kanał 21 i tam dodasz pilota.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Wiec w vag 409 jak daje na adaptacja to wyskakuje to:

Jak daje powyzej wartosci 0 to jest tak:

a jak dochodzi do 9 i wyzej to jest tak

Natomisat w VAGu 4.9 PL mam tak

Postaw piwo autorowi tego posta
 
przed chwila dla pewności,czy czegos nie pokręciłem sprawdzałem wyuczanie kluczyków w mojej niuni, tak więc: adres 35,nastepnie 12 (dopasowanie) i kanał 21. zmieniasz wartość na 1 po czym naciskasz guzik otwierania na piocie, po czym bedziesz widział na kompie,że sterownik widzi klucz,zapisujesz i gotowe. Przynajmniej mój VAS tak działa ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam. Odłączyłem radio i pilot działa:)

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 18.119.172.146 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa