 |
Przesunięty przez: jimv8 Sro 28 Lis, 2012 18:28 |
Nie dziala ^brzeczek^ |
| Autor |
Wiadomość |
bishop
bishop

Model: A4,
Silnik: 1.9 AVB
Zasilanie: Olej napedowy
Nadwozie: Sedan
Wiek: 47 Dołączył: 16 Maj 2010 Wszystkie posty: 28
     
Skąd: podkarpacie
|
Wysłany: Pon 09 Lip, 2012 21:55 Nie dziala ^brzeczek^
|
|
|
Witam,od kilkudni przestal dzialac ^brzeczek^,czyli ten co daje sygnal o jakims zdazeniu np.o rezerwie ON,plynu spryskiwaczy,o sygnalizacji ze swiatla sa wlaczone po zgaszeniu sielnika i wyjeciu kluczyka ze stacyjki itp. ......,coz mam poczac lub gdzie sie udac by naprawic???? |
|
|
|
|
|
 |
padi_87

Model: A4
Silnik: 1.9tdi
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: sedan
Dołączył: 09 Lip 2012 Wszystkie posty: 10
     
Postawił 1 piw(a) Skąd: szczecinek
|
Wysłany: Pon 09 Lip, 2012 22:23
|
|
|
Ja miałem spalony bezpiecznik tylko nie pamiętam który sprawdź bezpieczniki, |
_________________ adi |
|
|
|
|
|
 |
bishop
bishop

Model: A4,
Silnik: 1.9 AVB
Zasilanie: Olej napedowy
Nadwozie: Sedan
Wiek: 47 Dołączył: 16 Maj 2010 Wszystkie posty: 28
     
Skąd: podkarpacie
|
Wysłany: Sro 18 Lip, 2012 22:02
|
|
|
bezpieczniki byly OK.,bylem u gostka ,i po naprawie brzeczka,pan skasowal ,hmm,nie wiem czy duzo czy malo,stwierdzil ze byl stary i nie byl w stanie go zreanimowac i wymienil na inny,nie trwalo to dlugo ,w sumie jakies 3godz czas calej operacji wymiany.
Pozdro dla wszystkich zainteresowanych. |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Pozostałe tematy |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |