Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Sterowanie lampką w podsufitce podłaczone jest do pinu nr6 w pompce - kolor przewodu brązowy z białym paskiem. Przy otwartych drzwiach na tym przewodzie powinna być masa.
ok wielkie dzięki za podpowiedz jak tylko przelecą święta zabieram się za szukanie usterki oczywiście opiszę rozwiązanie problemu dla "potomnych" jak tylko znajdę problem awarii.
Życzę wszystkim miłych spokojnych oraz radosnych Świąt
Życzę wszystkim miłych spokojnych oraz radosnych Świąt
witam wszystkich. Mam Audi A4 B5 z 99 roku i nie działa mi centralny zamek, a tak dokładniej to gdy dzisiaj rano chciałem go otworzyć pilotem z kluczyka nie zadziałało, otworzyłem go kluczykiem ale otwarły sie tylko jedne drzwi. Zauważyłem że przy otwartych drzwiach nie świeci mi sie lampka w podsufitce, a także nie działa przycisk obok zamykający obok klamki. Sprawdziłem bezpieczniki (6 i 38) i nic, inie wiem co za bardzo zrobić. czyżby to była pompka od centralnego?? Pomóżcie
Sprawdź napięcie przy samej pompce.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych