Forum AUDI TECH TEAM  strona głównaForum AUDI TECH TEAM  RSSForum AUDI TECH TEAM  na Facebooku
 Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
   

forum audiforum audiforum audi
forum audi
Poprzedni temat «» Następny temat
[A4 98'] centralny zamek nie dziala
Autor Wiadomość
ogrex 


Model: A4
Silnik: 1.9TDI
Zasilanie: diesel
Nadwozie: sedan
Dołączył: 16 Paź 2011
Wszystkie posty: 10



Skąd: jarosław
Wysłany: Pią 21 Paź, 2011 20:20   
     



z centralka problem straszelny... m,usze dorwac gdzies inna zeby sprawdzic. chyba poprostu siedzi. co do immo to wydarlem wszytsko kabel na wierzch i centralke od immo.... w srodku centralka wglada jak nowa, ale dla pewnosci poprawilem luty widoczne. na dodatek zekranowalem calyyyyyyy kabel od pierscienia immo do centralki i unieruchomilem poxiliną (tak ze jej nei widac oczywiscie) caly pierscien, poniewaz mial tendencje to drgania, takiego delikatnego luznego ruszania sie. i lipton... jak bylo tak jest. jedyne wyjscie ktoro przychodzi mi do glowy to kupic z metr nowego kabla z ekranem i zamienic, moze tamten gdzies w srodku jest przerwany i czasem nie styka czy cos... jzu nei wiem... w co z takim ekranem jak jest np na kablach od pada do playstation, taki walec na kablu, gdyby cos takiego zastosowac? nie wiem, tak tylko pytam bo zauwazylem ze tez jest to jakis sposob ekranowania, ale nei wiem czy w tym przypadku daloby to cos. bo jzu naprawde wkurza mnie ten immo, nawet bylbym sklonny go wylaczyc, szkoda ze moj interfejs kkl tego nei zrobi :/
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 588 razy
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13527



Piwa: 679/68
Skąd: MWD
Wysłany: Pią 21 Paź, 2011 22:59   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



Bardziej prawdopodobna jest antena lub wyrobiona stacyjka. Spróbuj docisnąć mocniej kluczyk w stacyjce i załącz zapłon.
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
ogrex 


Model: A4
Silnik: 1.9TDI
Zasilanie: diesel
Nadwozie: sedan
Dołączył: 16 Paź 2011
Wszystkie posty: 10



Skąd: jarosław
Wysłany: Sob 22 Paź, 2011 16:25   
     



antena w sensie tego pierscienia od immo? dzisiaj to juz tragedia bo nei moglem auta odpalic z 5 minut... prubowalem przekrecac stacyjke multum razy.... no masakra odkad zalozylem to sreberko to jescze bardziej sie powalilo :/ brak sil mnie ogarnal
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 588 razy
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13527



Piwa: 679/68
Skąd: MWD
Wysłany: Nie 23 Paź, 2011 14:03   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



ogrex napisał/a:
antena w sensie tego pierscienia od immo? dzisiaj to juz tragedia bo nei moglem auta odpalic z 5 minut... prubowalem przekrecac stacyjke multum razy.... no masakra odkad zalozylem to sreberko to jescze bardziej sie powalilo :/ brak sil mnie ogarnal

Dokładnie. Ten pierścień wokół stacyjki to jest antena immobilizera.
Jeżeli stacyjka nie miała luzów czyli kluczyka nie można było cofnąć w pozycji zapłon zawsze pomagało przelutowanie immo i naciągnięcie izolacji na przewodzie antenowym - żadnych sreberek wokoło przewodów bo zbierają śmieci do sygnału anteny.
pzdr
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
ogrex 


Model: A4
Silnik: 1.9TDI
Zasilanie: diesel
Nadwozie: sedan
Dołączył: 16 Paź 2011
Wszystkie posty: 10



Skąd: jarosław
Wysłany: Wto 01 Lis, 2011 06:46   
     



no wiec tak, pompka sprawdzana w innym aucie i dziala, pompuje powietrze w ogole sie zalacza, u mnie sprawdzane dwie inne i rowniez zero odzewu. bezpieczniki dobre, wszystkie kostki co sa na slupku kolo ciegna do otwierania klapy przeczyscilem.... i centralny nie dziala, vag nei moze sie z nim polaczyc. 12V na wtyczce przy pompce z dwoma kablami jest, wiec tak jakby nie bylo sygnalu do uruchowmienia pompki na drugiej wtyczce co ma tak troche wiecej kabli... po przekreceniu zamka w drzwiach kierowcy dziala komfort domykania szyberdachu, , ale nei wiem czy do uruchamiania centralnego zamka jest ten sam mikro wlacznik co do komfortu szyberdachu.... jak jest inny to moze cos z nim, albo juz nie wiem.......

z immo problem jak byl tak jest, raz dziala, raz nie - jak mu sie chce, ale w wiekszosci nei dziala i tylko sie wkur.... bo odpala i gasnie a kntrolka caly czas mruga, raz na 10 razy uda mi sie go odpalic, bo raz na 10 razy kontrolka gasnie calkiem. vag pokazuje sygnal za maly na immo a na silniku ze sterownik zablokowany przez immo. jeden typ mowil mi ze calkiem usunie immo z komputera za 200zl, to po 3 godzinach mi powiedzial ze sie eni da bo za stare auto i trzeba emulator immobilisera zamontowac w nim tez za 200 zl. inny magik mi powiedzial ze 300zl sam emulator i 100 montaz. no kur..

chlopaki pomozcie bo puszcze to auto z mostu. juz nikt mi w zyciu nei powie ze audi to nie zawodne auto!!! moj ojciec handluje samochodami i mialem jzu rozne marki i typy i bardziej problemowego auta nie widzialem!!! a w niedziele na dodatek padl mi alternator tak nagle, jade patrze a tu nei ma ladowania. gosc powiedzial ze uklad ladujacy tu gdzie sa diody i ze takiego uzywanego nie kupie i ze diod sie nei wymienia? (regulator napiecia sprawdzony i dzialal) tylko caly alternator na szrocie, i tak tez wczoraj zrobilem kupilem i wymienielem alternator od nowszej za 200zl bo mial sprzegielko, moj byl bez ale takiego nei mial, bylby tanszy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
jimv8 



Model: A6 C6 Quattro ABT
Silnik: 4,2
Zasilanie: benz+tlenek lpg
Nadwozie: sedan
Pomógł: 22 razy
Wiek: 40
Dołączył: 26 Mar 2010
Pochwał: 3
Wszystkie posty: 2159



Piwa: 63/69
Skąd: Konin
Wysłany: Wto 01 Lis, 2011 09:53   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C6 (Typ 4F)  Audi  A6 C6 (Typ 4F) Quattro   2004  



ogrex,
największym problemem naszych aut to jego poprzedni właściciel/właściciele.
autko nie nowe a jak było używane i utrzymywane, tego nikt Tobie nie powie.
można zacząć wycinać, zmieniać i oszukiwać układy elektroniczne,,,potem sprzedać i kółko się zamyka.

można się uzbroić w cierpliwość, zasięgnąć wiedzę i naprawić jak się należy samemu, albo dasz komuś kto się NAPRAWDĘ na tym zna.
_________________
https://www.facebook.com/groups/616140151788166/

Niech będzie pochwalony napęd Quattro !!

Jest
-A6 C6 4,2 Quattro
-Hyundai elantra combi
Było-
-80 b3 1.8 (+- 135km)
-V8 4,2 AEC 280km
-V8 3,6 PT 250km
-A6 c4 2.8 AAH Avant quattro
-A6 c4 2,6 avant automat
-Coupe GT 1981 - 2,1
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Pasiak 
NACZELNIK



Model: A6 quattro
Silnik: ASN
Zasilanie: PB LPG
Nadwozie: AVANT
Zaproszone osoby: 36
Pomógł: 92 razy
Wiek: 40
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 4
Wszystkie posty: 6850



Piwa: 275/161
Skąd: Crewe/SC
Wysłany: Wto 01 Lis, 2011 10:25   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C5 (Typ 4B)  Audi  A6 C5 (Typ 4B) Quattro   2000  



ogrex napisał/a:
juz nikt mi w zyciu nei powie ze audi to nie zawodne auto!!!
jest dokładnie tak jak napisał jimy jak kto dba tak kto ma! W Twoim przypadku trafiłes na niunie po jakims kasztanie :roll:
_________________
Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku
.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
obecnie:
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 588 razy
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13527



Piwa: 679/68
Skąd: MWD
Wysłany: Wto 01 Lis, 2011 10:38   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



Pompka:
Sprawdziłeś ciągłość przewodów sterowania od zamka aż po pompkę? Otwieraniem i zamykaniem steruje tylko jeden przewód na jedną stronę auta. Kolor zielony z niebieskim paskiem, to drzwi kierowcy a żółty z niebieskim paskiem to drzwi pasażera. Sprawdź również czy ktoś przed Tobą nie próbował naprawiać pompki i nie pozamieniał pinologii we wtyku A

1 czarny z niebieskim paskiem stacyjka
2 czerwony stacyjka
3 szary z białym paskiem sterowanie zamek klapy bagażnika
4 niebieski z czerwonym paskiem sterowanie zamek klapy bagażnika
5 zielony z niebieskim paskiem sterowanie drzwi kierowcy
6 brązowy z białym paskiem sterowanie oświetleniem kabiny
7 czerwony zwora do pinu 9
10 brązowy z białym paskiem krańcówki drzwi
11 żółty z niebieskim paskiem sterowanie drzwi pasażera
12 brązowy z białym paskiem sterowanie oświetleniem kabiny
Druga wtyczka zasilająca
1 12V
3 masa

Zmierz napięcie na pinie nr 5. Powinieneś mieć 12V lub masę w zależności od pozycji zamka. Jeżeli pompka działa w innym samochodzie, zasilania sa na miejscu, siłowniki w drzwiach mają również są zasilane to jedynym rozwiązaniem problemu będzie przerwa na przewodach sterujących. Pomijam fantastyczne pomysły poprzedniego właściciela, bo tutaj już tylko Tarot pomoże. Vagiem nie połączysz się z tą pompką, bo nie posiada linii diagnostycznej.

Immobilizer:
Wyłączenie immo w Twoim sterowniku jest jak najbardziej możliwe choć dla mnie nie jest to usunięcie problemu a szukanie półśrodka na jego rozwiązanie. Emulator zakłada się głównie do sterowników benzynowych. W sterownikach EDC nie ma takiej potrzeby bo można je przeprogramować na stole. Jaki masz numer ETKa tego sterownika?
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
gip 


Model: A4
Silnik: 1,9 tdi
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: Avant
Dołączył: 05 Gru 2012
Wszystkie posty: 6



Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: Sro 05 Gru, 2012 15:54   
     



witam
posiadam Audi A4 avant w ktorym standardowo chyba wysiada centralny moim problemem byla pompka (rozlecial się środek) zakupiłem pompkę uzywaną wraz z "wirniczkiem" (stary silniczek chodzil bylo go slychac) po przekręceniu kluczyka w stacyjce slychac nowa pompkę otwierają się drzwi kierowcy, klapka wlewu paliwa i mogę otworzyć bagażnik tak samo pilot centralnego z kluczyka otwiera drzwi kierowcy klapkę paliwa i bagażnik ale 3 pozostałe drzwi niestety się nie otwierają nie wiem co moe być tego przyczyną bo pompka pompuje zaznacze ze zarowno otwiera jak i zamyka drzwi kierowcy klapke paliwa a reszta nic ani drgnie. Co moze być przyczyna czy wychodzi jakies osobne zasilanie (rurka powietrzna do 3 pozostałych drzwi (tylne i pasażera). moja pompka ma 3 gniazdka i 2 wyjscia na rurki jedno jest troszeczke mniejsze tn mniejsza średnica. Zaznacze ze od poczatku czyli od zakupu alta centralny nie dzialal.
pozdrawiam i z gory dziekuję za pomoc
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Pasiak 
NACZELNIK



Model: A6 quattro
Silnik: ASN
Zasilanie: PB LPG
Nadwozie: AVANT
Zaproszone osoby: 36
Pomógł: 92 razy
Wiek: 40
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 4
Wszystkie posty: 6850



Piwa: 275/161
Skąd: Crewe/SC
Wysłany: Sro 05 Gru, 2012 16:45   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi A6 C5 (Typ 4B)  Audi  A6 C5 (Typ 4B) Quattro   2000  



a czy jak sam dmuchniesz w przewody to drzwi się zamykają?
_________________
Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku
.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
obecnie:
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
 
    
gip 


Model: A4
Silnik: 1,9 tdi
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: Avant
Dołączył: 05 Gru 2012
Wszystkie posty: 6



Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: Czw 06 Gru, 2012 09:18   
     



niestety podczas dmuchania w wezyk otwiera się tylko klapka wlewu paliwa a reszta drzwi ani drgnie nawet drzwi kierowcy ktore otwieraja się za pomocą pilota. Drzwi ktore się nie otwierają oczywiście sprawdziłem takze czy się nie zamykają czyli otwozylem wszystkie recznie kamkami od srodka po czym zamykalem pilotem drzwi i zamknelo tylko drzwi kierowcy i klapke wlewu. Pompka dosyc dlugo pompuje powietrze nawet jak otwoza sie drzwi kierowcy to ona chodzi jeszcze jakies 10 sekund zanim się wylączy. czy moze gdzies jest jakis rodzielacz powietrza ktory się zatkal i powietrze dochodzi tylko do tych jednych drzwi czy jakos bo podczas dmuchania wdmuchne troszeczke powietrza otworzy się klapka wlewu paliwa i dalej nie jestem w stanie wdmuchnac powietrza (chyba za slabe płuca )
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 588 razy
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13527



Piwa: 679/68
Skąd: MWD
Wysłany: Czw 06 Gru, 2012 23:04   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



Proponuję zdemontować tylna kanapę oraz część wykładziny i sprawdzić wężyki.
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
gip 


Model: A4
Silnik: 1,9 tdi
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: Avant
Dołączył: 05 Gru 2012
Wszystkie posty: 6



Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: Pią 07 Gru, 2012 09:16   
     



ok w sobote postaram sie rozebrac czesciowo tapicerke i sprawdze. Zastanawiam się tak czy jesli by był gdzies "urwany, spadniety" wezyk z tloczka czy nie uciekalo by tamtedy tyle powietrza ze pozostałe drzwi by się nie otwarły?? tzn cisnienie ktore wytwaza pompka bylo by za slabe zeby otwierac inne drzwi.
z gory dzieki za pomoc dotychczasowa i ewentualnie przyszłą
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Adi202 



Model: S6
Silnik: 4,2 AEC
Zasilanie: Benzyna
Nadwozie: Avant
Zaproszone osoby: 22
Pomógł: 588 razy
Wiek: 51
Dołączył: 11 Maj 2009
Pochwał: 16
Wszystkie posty: 13527



Piwa: 679/68
Skąd: MWD
Wysłany: Pią 07 Gru, 2012 18:15   
  Stajnia Klubowa ATT:  Audi S6 A6/C4 Avant  Audi  S6 A6/C4 Quattro  Avant  1995  



Nie napisałeś czy przed wymianą pompki był również ten problem i jak długo posiadasz A4. Może kupiłeś ten samochód z usterką. Pisze to, ponieważ ludzie mają bardzo rozwiniętą fantazję. Przewody od pozostałych drzwi mogą być zaślepione.
_________________
Gość Witamy serdecznie na forum ATT

Piszę poprawnie po polsku
. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
    
gip 


Model: A4
Silnik: 1,9 tdi
Zasilanie: olej napędowy
Nadwozie: Avant
Dołączył: 05 Gru 2012
Wszystkie posty: 6



Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: Nie 23 Gru, 2012 21:52   
     



witam
ponownie po długim czasie wiec problem rozwiązany mianowicie okazało się ze wcześniejszy właściciel coś sam próbował robić bo jedna końcówka na samym końcu została czymś zatkana (gumka która znajduje się przy zamku i odpowiedzialna jest za przenoszenie sily "cisnienia" na mechaniczną była pęknięta więc został wezyk przez niego zatkany zeby cisnienie nie uciakalo) a 2 drzwi miały właśnie ten sam problem gumka w niebieskiej obudowie była pęknieta i uciekalo cisnienie. Co dziwne drzwi kierowcy sie otwierały z pilota a pasazera zaczęły jak wymieniłem wadliwe gumki i juz dziala jak ta lala :) , cena za gumki a tak dokładniej za całe zamki bo nie da sie tylko tego kupic to śmieszne 10zł za sztuke więc 20zł i po problemie.

Mam jeszcze jeden problem więc juz napiszę w tym temacie bo takze z tego co wiem odpowiedzialna jest za to pompka a tak dokłedniej sterwonik w pompce. Mianowicie jak pilotem czy kluczykiem (niezależnie) otwieram drzwi powinno w środku zapalić się światełko w podsufitce ale nie zapala się :( . Mogę włączyć światełko przełącznikiem ręcznie i prąd dociera świeci się, świeci się także po otwarciu drzwi światełko w drzwiach oraz światełko na nogi kierowcy, ale w podsufitce nie.
Co mogę na to poradzić który kabelek od pompki odpowiada za puszczanie sygnału do lampki (wiem ze powinno sie stopniowo zapalac po otwarciu pilotem drzwi i za pomknięciu stopniowo wygaszać) moja pompka ma 3 gniazda oznaczenie pompki

8D0 862 257

na końcu z tego co pamiętam jest literka C gdzie mam szukać usterki ? gdybym wiedział który kabel odpowiedzialny jest za wyjscie sygnału do zarówki w podsufitce zaczynał bym od pompki czy ona daje napięcie ale tego nie wiem :( .

Bardzo dziękuję za dotychczasową pomoc jednocześnie prosząc o kolejne podpowiedzi
Postaw piwo autorowi tego posta
 
    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Losowe tematy » Pozostałe tematy

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [v8 d11] centralny zamek - nie dziala
jimv8 Pozostałe tematy 12 Pią 16 Wrz, 2011 14:46
Pasiak
Brak nowych postów Centralny zamek często nie dziala
weider Elektryka i elektronika 6 Sob 01 Gru, 2018 10:34
Pasiak
Brak nowych postów centralny zamek v8
kapsel Pozostałe tematy 14 Sro 22 Gru, 2010 12:04
kapsel
Brak nowych postów Centralny zamek C4
Frankie Elektryka i elektronika 7 Nie 12 Sty, 2014 23:30
pawcio
Brak nowych postów [A4 96] centralny zamek
milosz3212 Pozostałe tematy 25 Pią 18 Sty, 2013 20:23
Adi202



[ Twoje IP to: 18.118.164.151, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]
Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy.
forum audi
forum audiforum audiforum audi
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - Mapa Forum
AUDI TECH TEAM Individual Template | Designed by PCserwis ® | Mapa forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności