Elektryk który sprawdzał czujnik zwarł jeden kabel kontrolką do masy i sprężarka zagadała. Jak ja próbowałem tak samo jak on również zagadała.

[ Dodano: Pią 25 Maj, 2012 20:50 ]
Witam ponownie dzisiaj troszkę posprawdzałem tą moją nieszczęsną klimatyzację i doszedłem do takich wniosków że dociskając wtyczkę do czujnika ciśnienia przy chłodnica klima się załączała wychodzi na to że czujnik chyba jest ok ale jak się załączała to działała z przerwami nie wiem czy tak powinno być. próbowałem ruszać i naciągać kable żeby sprawdzić czy nie są przerwane ale nic nie znalazłem. Ale również na tych kablach od czujnika dolnego gubił się sygnał nie doszedłem dlaczego , zwierałem na krótko i sprężarka raz działała za chwilę niestety nie tak jakby był problem z instalacją tylko nie wiem gdzie szukać. A jeżeli chodzi o drugi czujnik ciśnienia na przewodzie po lewej stronie to po zwarciu go wentylator tak jakby wskakiwał na drugi bieg więc nie wiem czy jest ok czy nie. Jutro jadę w taką troszkę dłuższą trasę niż codziennie może wywnioskuję coś więcej.