 |
|
Audi 100 C4 2.3 AAR nie odpala na benzynie |
| Autor |
Wiadomość |
|
|
Wysłany: Pią 30 Gru, 2011 19:39 Audi 100 C4 2.3 AAR nie odpala na benzynie
|
|
|
Witam jestem po wymianie silnika samochod nie chce odpalac na benzynie a na lpg bez problemu to robi,stawiam na pompe paliwa ponewaz tak ze zmienilem bude,po odpaleniu i rozgrzaniu sie silnika nie ma niskich obrotow czy to moze byc silniczek niskich obrotow,z gory dzieki |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Pią 30 Gru, 2011 19:50 Re: Audi 100 C4 2.3 AAR nie odpala na benzynie
|
|
|
| Sontek-S1 napisał/a: | Witam jestem po wymianie silnika samochod nie chce odpalac na benzynie a na lpg bez problemu to robi,stawiam na pompe paliwa ponewaz tak ze zmienilem bude,po odpaleniu i rozgrzaniu sie silnika nie ma niskich obrotow czy to moze byc silniczek niskich obrotow,z gory dzieki | proponowal bym sprawdzic elektrozawór (krokowiec) najprościej to połz na nim reke i poproś kogos aby przekrecił zaplon, powinienes w tym momencie poczuc delikatne pukniecie i usłyszec charakterystyczny stuk jesli nic sie nie bedzie działo wyciagnij go i dokładnie wymyj np. benzyną. Co do samej pompy to dobrze byłoby sprawdzic jakie daje ciśnienie... |
_________________ Gość Witamy na forum ATT
http://pl.youtube.com/watch?v=350tD8E7htM
POMAGAM TYLKO NA FORUM
Piszę poprawnie po polsku.
niegdyś:
Audi 100 C3 2.0 D
Audi 80 1,8
Audi 80 Coupe 2,0
Audi 90 2.3
Audi V8 4,2
Audi A6 2.8 Quattro
Audi A6 1.8T Avant
Audi A6 1.8T Avant TIPTRONIC
Audi A6 2,4 AVANT TIPTRONIC
Audi A2 1,4 MPI
Audi A6 2.7 BI TURBO TIPTRONIC
Audi A2 1.4 TDI
Audi A6 1.9 TDI AVANT MULTITRONIC
Audi A4 B5 1.8
Audi A6 Allroad 2.5 TDI Tiptronic
Audi A6 3.0 quattro AVANT TIPTRONIC
obecnie:
Audi A3 Cabrio Stronic
 |
|
|
|
|
|
 |
Gwidi
Cygaro driver


Model: C3/C3
Silnik: AAR/NF
Zasilanie: benzyna+LPG
Nadwozie: Sedan/Avant
Pomógł: 4 razy Wiek: 43 Dołączył: 06 Wrz 2010 Wszystkie posty: 422
     
Piwa: 14/1 Skąd: Szczecinek
|
Wysłany: Pią 30 Gru, 2011 23:54
|
|
|
Cześć,
Próbowałeś np. przy 3000 obrotów przełączyć na benzynę?
Niskich obrotów rozumiem, że brak na gazie.... tu obstawiam połączenie tego silnika (a dokładnie mechanicznego wtrysku) i instalacji LPG.
Dobrze rozumiem, że zmieniłeś silnik i budę?? Rozdzielacz paliwa działał? jeżeli tak to dokładnie sprawdź dolot, bo przy lewym powietrzu nie odpalisz na benzynie.
Wybacz tą ilość pytań, ale trza trochę naświetlić sprawę |
_________________ Pozdrawiam Cię Gość
Piszę poprawnie po polsku.
 |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 31 Gru, 2011 15:14
|
|
|
silnik byl w moim pierwszym 100 C4 chodzil bez problemu,kupilem kompletne drugie C4 z uszczelka pod glowica do wyminay okazalo sie ze jeszcze do tego sa posypane pierscienie i tlok troche sie uszczerbil,pompy paliwa wogole nie slychac,rozdzielacz paliwa chodzi bez zarzutu,probowalem przy 3000 obrotow zmienic na benze i tez gsnie dolot jest szczelny z nowym filtrem,guma laczaca kolktro ssacy z wtryskami (membrana) tez jest szczelna |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Wysłany: Sob 31 Gru, 2011 15:37
|
|
|
Sprawdź czy pompa dostaje napięcie przy załączeniu zapłonu. |
_________________ Gość Witamy serdecznie na forum ATT
Piszę poprawnie po polsku. 🇲🇨 💯
Jeżeli długo nie odpowiadam w Twoim poście wyślij info na email. Pomagam tylko na ATT.
Nowy Użytkowniku forum ATT nie zachowuj się jak arabski terrorysta i wypełnij sumiennie swój profil.
lekceważenie mojej prośby skutkowac będzie lekceważeniem użytkownika |
|
|
|
|
|
 |
|
|
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum
|
Dodaj temat do Ulubionych Wersja do druku
|
| Losowe tematy » Elementy silnika |
|
[ Twoje IP to: 216.73.217.85, używasz: Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ] Pamiętaj, że w internecie nikt nie jest anonimowy. |  |