Elektryka i elektronika » [V8 D11] Parktronic :)
Odpowiedz do tematu
 [V8 D11] Parktronic :)
Zabieram się do montowania Parktronika u siebie w fałci i pytanie jest następujące:

Którędy najlepiej będzie poprowadzić przewody do zderzaka tylnego, tak aby nie wycinać nowych otworów.

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: [V8 D11] Parktronic :)
k0niu86 napisał/a:
Zabieram się do montowania Parktronika u siebie w fałci i pytanie jest następujące:

Którędy najlepiej będzie poprowadzić przewody do zderzaka tylnego, tak aby nie wycinać nowych otworów.

Zostaje Ci w takim razie tylko kratka wyciągu powietrza na lewym lub prawym błotniku.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Myślałem właśnie o tych kratkach :) najprawdopodobniej tak to zrobię, zestaw to nie jest jakieś badziewie - wszystkie połączenia wodoszczelne są :) także w razie czego mogę kombinować :)

Jak myślicie czy ekran na środku podsufitki z tyłu będzie się jakoś prezentować? fabrycznie seaty tak mają, a zestaw to właśnie fabryczny seatowski :P P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
k0niu86 napisał/a:
Jak myślicie czy ekran na środku podsufitki z tyłu będzie się jakoś prezentować?
mnie to podchodzi pod mietka.... no nie wiem wszystko jest kwestią gustu, ale ja bym załozył na tylnej półce tak aby było widac diody tuż nad środkowym fotelem ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
k0niu86 napisał/a:
Jak myślicie czy ekran na środku podsufitki z tyłu będzie się jakoś prezentować?
mnie to podchodzi pod mietka.... no nie wiem wszystko jest kwestią gustu, ale ja bym załozył na tylnej półce tak aby było widac diody tuż nad środkowym fotelem ;-)


Hmm to nie jest głupie, ale wtedy jest problem w przypadku 3 osób z tyłu lub czegoś na półce, a sam ekranik jest mały i płaski, dodatkowo ma fabryczne mocowanie do podsufitki :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
k0niu86 napisał/a:
wtedy jest problem w przypadku 3 osób z tyłu lub czegoś na półce,
predzej w przypadku czegos na półce,moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zamontuje na razie na Twój sposób i zobaczę jak to się będzie w praktyce sprawdzać :) najwyżej przeniosę :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pasiak napisał/a:
ale ja bym załozył na tylnej półce tak aby było widac diody tuż nad środkowym fotelem ;-)

Geroge S8 ma dokładnie tak zamontowany i nie ma żadnych problemów z widocznością. Dodatkowo jest sygnał akustyczny - którego nie można pomylić.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.144.25.74 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa