Witam, mam problem bo malowałem zderzak w Audi i wszystko demontowałem a teraz Spryskiwacze nie chcą się podnosić
co mogę zrobić jak podchodzę do zderzaka i włącza się spryskiwacze w samochodzie to nic nie czuć na klapkach żeby oddziaływało na nie jakieś ciśnienie, wszystko jest podłączone jak należy nic nie przecieka ... ??
macie jakiś pomysł ??
Sprawdź pompkę spryskiwacza.
Ale słyszysz pompkę w ogóle że się załącza? Ja miałem kiedyś tak w A6 że pompka lekko wysunęła się ze zbiornika. Nie wiem jakim cudem ale naprawiłem to i do dziś Audi pięknie spryskuje lampy