Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski » H4 ledy - jeżdził ktoś na czymś takim?
Odpowiedz do tematu
 H4 ledy - jeżdził ktoś na czymś takim?
No jak w temacie:

http://allegro.pl/h4-zaro...3849428594.html

No korci mnie spróbować ;) Ogólnie chcę wymienić oświetlenie wnętrza, drzwi, bagażnik tez na ledy - ładniejsze światło i mniejszy pobór prądu - no i jeszcze postojówki i oświetlenie tablicy, no a te ledowe H4 korci mnie spróbowac, ale wpierw chcę poczytać o tym czyjeś opinie, bo tam w opisie wyczytałam, ze nie nadaja sie do jazdy w nocy, to w sumie na jaki ch.. takie żarówki, to jak one swiecą? ;)

Wystawiono 1 piw(a):
Łukasz83 zlw
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja u siebie tez wymienilem w srodku na ledy i do podswietlenia rej ale w lampach sprzadu mam xenona to nic nie kombinowałem w srodku sprawdza sie oki ale te h4 to pewnie w nocy bedzie lipa wiec wymien tylko sobie w kabinie i rej :lol:

[ Dodano: Nie 19 Sty, 2014 18:22 ]
Do lamp przednich nad xenonem sie nie zastanawiałas :roll:

Wystawiono 1 piw(a):
Astaroth
Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: H4 ledy - jeżdził ktoś na czymś takim?
Astaroth napisał/a:
No jak w temacie:

http://allegro.pl/h4-zaro...3849428594.html

No korci mnie spróbować ;) Ogólnie chcę wymienić oświetlenie wnętrza, drzwi, bagażnik tez na ledy - ładniejsze światło i mniejszy pobór prądu - no i jeszcze postojówki i oświetlenie tablicy, no a te ledowe H4 korci mnie spróbowac, ale wpierw chcę poczytać o tym czyjeś opinie, bo tam w opisie wyczytałam, ze nie nadaja sie do jazdy w nocy, to w sumie na jaki ch.. takie żarówki, to jak one swiecą? ;)
niech Cię ręka Boska broni kupić to dziadostwo! Ja dostałem zaćmienia umyslu i kupiłem to i w efekcie chcąc wrócić z nocki musialem jechać na halogenach... jednym słowem badziew!!!

Wystawiono 1 piw(a):
Astaroth
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zgadza sie Pasiak do lamp przednik tylko normalne zarowki lub xenon to co sprawdzone ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
we wrzesniu kupowałam dwa komplety takich typu "blue light" one świecą mocniej, jeden komplet do dziś jeżdzi na focusie mojego TZ a drugi wsadziłam w B3, której juz nie mam, w niej były kiepskie odbłysniki i te żarówki bardzo duzo dały, z tym, ze ja słyszałam, ze do reflektorów typu takiego jak są w 80 one są za mocne i mogą z czasem uszkodzić odbłyśniki, w focusie reflektory są zupełnie innej konstrukcji, a tej 80 co mam teraz odbłyśniki są OK i bym wzięła takie niebieskie tylko zeby miec pewnosć, ze reflektorów nie popsuje, ja pokaże Wam jakie to:

http://marselius.pl/p/110...swietlenie.html

bardzo ładne światło emituja takie bardzo białe i lepsza widoczność niż zwykla zarówka

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Co bys powiedziała na taki zestaw to ci lustra nie uszkodzi :-)
http://allegro.pl/zestaw-...3852532854.html

Postaw piwo autorowi tego posta
 
fajny... ale finansowo to narazie odpada :(

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No , do tego spryskiwacze reflektorów , samopoziomowanie , wymiana kloszy , czy też całych lamp . Jak nie , dowodzik papa. Wracamy do H4 , przeglądzik , urzad miasta po dowód i już możesz od nowa zakładać HID. ;-) .

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No tak nieorginalny xenon jest nie legalny w polskim prawie ale zobacz ilu jezdzi na tym czyms ja mam akurat orginal wiec mam luz z tym ale wiesz jaki byl by koszt zamontowania tego wszystkiego nieoplacalny :lol:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
No dokładnie , co nie zmienia faktu ,że kiedyś postanowiłem założyć takie cóś . Wrażenia super . Tyle ,że po przemyśleniach , wróciłem do standartu. A,że jeżdżą , no cóż ... :-?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
HIDy -dobra rzecz ale dla ludzi którzy uzywaja mózgu, chcesz miec lepsze swiatła , spoko zaloz sobie,ale je ustaw,tak jak byc powinny i założ spryski. U mnie HIDy sa dozwolone tzn. nie sa zabronione prawem, ale jesli jestes uczestnikiem kolizji lub wypadku, ubezpieczalnia nie wypłaci Ci nawet zlamanego pensa, bo zmodyfikowałes auto...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a wracając do tych "blue light" to prawda w końcu, ze w 80 mogą zniszczyć odłyśniki, czy nie? wie ktos?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ja od mniej więcej roku też jeżdżę na tych niebieskich i problemów narazie nie ma. Światło faktycznie jest jaśniejsze i lepiej widać w nocy.

Wystawiono 1 piw(a):
Astaroth
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeśli kupisz h4 60/55w to lampa nie powinna uledz uszkodzeniu. Odbłyśnik pada przy żarówkach mocniejszych 100/90w.

[ Dodano: Nie 19 Sty, 2014 22:05 ]
A co myślicie o żarówkach Osram Nightbreaker? Myślałam żeby te kupic.

Wystawiono 1 piw(a):
Astaroth
Postaw piwo autorowi tego posta
 
http://www.ceneo.pl/1775902#tab=reviews

tu rózne opinie są, podzielone, piszą ze po 3 miesiacach sie przepalaja

Wystawiono 1 piw(a):
kamila666
Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski 

[ IP: 18.191.51.63 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa