Witam,
W moim aucie przyszła pora na inspekcję przy ok 97000 km .w związku z tym zrobilismy odczyt i dostaliśmy takie informacje (
Uploaded with
ImageShack.us
W zwiazku z tym mam pytanie , czy istnieje jakaś procedura serwisowa , która powie nam jakie konkretnie czynności serwisowe powinnismy poczynić ??
z góry dziekuję za pomoc
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
To zależy od wyposażenia tej TT. Przy 100tkm masz na pewno gruntowny przegląd czyli wymiana wszystkich płynów.
Zadzwoniłem też do ASO AUDI .
Według ich procedur :
1.wymiana filtrów powietrza i oleju
2.Wymiana oleju - zalecają Mobil (wg normy 50400 )
3.Jeśli nie był wymieniany płyn hamulcowy w okresie dłuzszym niz 2 lata to należy go wymienić
4. Diagnostyka komputerowa
5.Przegląd i ew naprawa / ustawienie .
W ASO trzeba mieć na to ok 1000 zł plus ok 220 za płyn hamulcowy .
Trochę drogo - bez problemu da się to zrobic za pół ceny , a to co pozostanie przeznaczyć np na CHIPTUNING
Moja TT zareagowała perfekcyjnie na CHIPOWANIE - jest kolosalna różnica w osiągach
Dzięki i pozdrawiamy