Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Nie wiem jakie pliki posiadasz. To, że mają tą samą nazwę nie oznacza że są identyczne. Próbuj może nie będzie tak źle.
Kurde tam nie moge nic znalezc...a skąd wiesz ze z tego chomika to software???
chomikuj.pl/lukiuki/Nawigacja+seryjna(Audi*2cBMW*2cVW+itd.)/Spolszczenia+Nawigacji/MFD_Menu_PL,693100769.rar
Dokladnie z tego sciagałem...
[ Dodano: Wto 28 Paź, 2014 17:49 ]
http://chomikuj.pl/DENIS2...lus+%28RNS-D%29
Znalazłem jeszcze takie cos.
chomikuj.pl/lukiuki/Nawigacja+seryjna(Audi*2cBMW*2cVW+itd.)/Spolszczenia+Nawigacji/MFD_Menu_PL,693100769.rar
Dokladnie z tego sciagałem...
[ Dodano: Wto 28 Paź, 2014 17:49 ]
http://chomikuj.pl/DENIS2...lus+%28RNS-D%29
Znalazłem jeszcze takie cos.
Próbuj i daj znać.
Pewnie jutro bede próbowal ale troche sie cykam(zeby nie zwalic całego radio)...mysle ze ten ostatni to jest juz dobre plik firmware...jeszcze musze kupic odpowiednie płytki i lecimy
trzymajcie kciuki:D
trzymajcie kciuki:Dno to powodzenia zycze
Łukasz a może jeszcze jakaś rada co????
Z mojej strony moge zyczyc tylko powodzenia i zeby wszystko gralo i latało
Rada?
Proszę:
- podpięty prostownik
Proszę:
- podpięty prostownik
Adi?? czemu tak???
Jak braknie odpowiedniej dawki prądu to choćbyś miał najlepsze pliki to posypiesz sobie to
hehe aku nowy
no chyba ze az tak to długo potrwa
no nic jeszcze szperam cały czas na necie w poszukiwaniu jakichs wskazówek...zeby mnie czyms nie zaskoczyło moje autko
no chyba ze az tak to długo potrwa
no nic jeszcze szperam cały czas na necie w poszukiwaniu jakichs wskazówek...zeby mnie czyms nie zaskoczyło moje autko
Przezorny zawsze ubezpieczony. Z resztą jak wolisz - najwyżej kupisz sobie nową navi
Ja mam taki zwyczaj że jak coś robię to dokładnie. Wiadomo zdarza się że się człowiek pomyli i coś zepsuje ale jeśli wiem że w mojej mocy jest się zabezpieczyć to dlaczego nie.
To tak jak flash BIOS w PC. Lepiej mieć UPS bo szanse na uwalenie są mniejsze. A bez UPS się uda 100 razy a za 101 się sypnie i zostaje programator
Ja mam taki zwyczaj że jak coś robię to dokładnie. Wiadomo zdarza się że się człowiek pomyli i coś zepsuje ale jeśli wiem że w mojej mocy jest się zabezpieczyć to dlaczego nie.
To tak jak flash BIOS w PC. Lepiej mieć UPS bo szanse na uwalenie są mniejsze. A bez UPS się uda 100 razy a za 101 się sypnie i zostaje programator
prostownik jest potrzebny przy takich zabiegach bo do tego pradu trzeba tak ze jak bedziesz wgrywal to podlacz
zeby stacja nie padla
zeby stacja nie padla Bez paniki. Jeżeli akumulator jest sprawny, to nie ma konieczności podłączać dodatkowego zasilania. Update robi się na wyłączonym zapłonie. Nawigacja natomiast pobiera w porywach 1,5A. Można też uruchomić silnik i załadować soft na pracującym silniku. Cała operacja trwa około 50minet. RNS-D jest raczej idioten odporna i ciężko ją uszkodzić. Kiedyś z nudów i dla osiągnięcia dodatkowej wiedzy próbowałem uszkodzić w trakcie aktualizacji taką RNS-D i się nie udało. Może za mało się starałem - nie próbowałem wgrywać uszkodzonych plików typu "Pan Tadeusz" może miałem pecha i trafiłem na taki okaz, ale się nie udało.
Jeżeli w trakcie kopiowania wystąpi błąd odczytu CD nie ma co lamentować, wszystko idzie naprawić.
Jeżeli w trakcie kopiowania wystąpi błąd odczytu CD nie ma co lamentować, wszystko idzie naprawić.
Witam, postanowiłem się podpiąć by nie bałaganić
A4 B5 kupiłem w zeszłym roku w Niemczech, lecz poprzednik wyciągnął Navigation Plus, reszta wyposażenia została
Postanowiłem więc kupić takową, lecz przyszła bez kodu, z połamaną ramką, do tego w wersji NON DX (przed zakupem jeszcze nie wiedziałem że są wersje z DX i NON DX także luz
). Po jakimś czasie udało mi się sprzedać tą nieszczęsną navi i postanowiłem kupić kolejną, tym razem prawidłową
Mam jedną na oku, lecz nie potrafię zidentyfikować czy jest to wersja z DX bo naklejka jakby z A4 B6, a wygląd z B5, czy któryś z forumowiczów jest mi w stanie to rozwikłać?
Pozdrawiam, poniżej foto :
http://vlep.pl/iqewa5.jpg
http://vlep.pl/osqrcu.jpg
A4 B5 kupiłem w zeszłym roku w Niemczech, lecz poprzednik wyciągnął Navigation Plus, reszta wyposażenia została
Postanowiłem więc kupić takową, lecz przyszła bez kodu, z połamaną ramką, do tego w wersji NON DX (przed zakupem jeszcze nie wiedziałem że są wersje z DX i NON DX także luz
). Po jakimś czasie udało mi się sprzedać tą nieszczęsną navi i postanowiłem kupić kolejną, tym razem prawidłową
Mam jedną na oku, lecz nie potrafię zidentyfikować czy jest to wersja z DX bo naklejka jakby z A4 B6, a wygląd z B5, czy któryś z forumowiczów jest mi w stanie to rozwikłać?
Pozdrawiam, poniżej foto :
http://vlep.pl/iqewa5.jpg
http://vlep.pl/osqrcu.jpg
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych