GPS i GSM » Rodzaj nawigacji
Odpowiedz do tematu
 
Nie wiem jakie pliki posiadasz. To, że mają tą samą nazwę nie oznacza że są identyczne. Próbuj może nie będzie tak źle.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Kurde tam nie moge nic znalezc...a skąd wiesz ze z tego chomika to software???

chomikuj.pl/lukiuki/Nawigacja+seryjna(Audi*2cBMW*2cVW+itd.)/Spolszczenia+Nawigacji/MFD_Menu_PL,693100769.rar

Dokladnie z tego sciagałem...

[ Dodano: Wto 28 Paź, 2014 17:49 ]
http://chomikuj.pl/DENIS2...lus+%28RNS-D%29

Znalazłem jeszcze takie cos.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Próbuj i daj znać.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pewnie jutro bede próbowal ale troche sie cykam(zeby nie zwalic całego radio)...mysle ze ten ostatni to jest juz dobre plik firmware...jeszcze musze kupic odpowiednie płytki i lecimy :D trzymajcie kciuki:D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
no to powodzenia zycze ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Łukasz a może jeszcze jakaś rada co????

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Z mojej strony moge zyczyc tylko powodzenia i zeby wszystko gralo i latało ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Rada?
Proszę:
- podpięty prostownik ;)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi?? czemu tak???

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jak braknie odpowiedniej dawki prądu to choćbyś miał najlepsze pliki to posypiesz sobie to :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
hehe aku nowy :D no chyba ze az tak to długo potrwa :D

no nic jeszcze szperam cały czas na necie w poszukiwaniu jakichs wskazówek...zeby mnie czyms nie zaskoczyło moje autko :D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Przezorny zawsze ubezpieczony. Z resztą jak wolisz - najwyżej kupisz sobie nową navi ;P
Ja mam taki zwyczaj że jak coś robię to dokładnie. Wiadomo zdarza się że się człowiek pomyli i coś zepsuje ale jeśli wiem że w mojej mocy jest się zabezpieczyć to dlaczego nie.

To tak jak flash BIOS w PC. Lepiej mieć UPS bo szanse na uwalenie są mniejsze. A bez UPS się uda 100 razy a za 101 się sypnie i zostaje programator ;P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
prostownik jest potrzebny przy takich zabiegach bo do tego pradu trzeba tak ze jak bedziesz wgrywal to podlacz ;) zeby stacja nie padla ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Bez paniki. Jeżeli akumulator jest sprawny, to nie ma konieczności podłączać dodatkowego zasilania. Update robi się na wyłączonym zapłonie. Nawigacja natomiast pobiera w porywach 1,5A. Można też uruchomić silnik i załadować soft na pracującym silniku. Cała operacja trwa około 50minet. RNS-D jest raczej idioten odporna i ciężko ją uszkodzić. Kiedyś z nudów i dla osiągnięcia dodatkowej wiedzy próbowałem uszkodzić w trakcie aktualizacji taką RNS-D i się nie udało. Może za mało się starałem - nie próbowałem wgrywać uszkodzonych plików typu "Pan Tadeusz" może miałem pecha i trafiłem na taki okaz, ale się nie udało.
Jeżeli w trakcie kopiowania wystąpi błąd odczytu CD nie ma co lamentować, wszystko idzie naprawić.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam, postanowiłem się podpiąć by nie bałaganić :)

A4 B5 kupiłem w zeszłym roku w Niemczech, lecz poprzednik wyciągnął Navigation Plus, reszta wyposażenia została ;) Postanowiłem więc kupić takową, lecz przyszła bez kodu, z połamaną ramką, do tego w wersji NON DX (przed zakupem jeszcze nie wiedziałem że są wersje z DX i NON DX także luz :P ). Po jakimś czasie udało mi się sprzedać tą nieszczęsną navi i postanowiłem kupić kolejną, tym razem prawidłową :) Mam jedną na oku, lecz nie potrafię zidentyfikować czy jest to wersja z DX bo naklejka jakby z A4 B6, a wygląd z B5, czy któryś z forumowiczów jest mi w stanie to rozwikłać? :) Pozdrawiam, poniżej foto :

http://vlep.pl/iqewa5.jpg

http://vlep.pl/osqrcu.jpg

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa