Quattro » v8 - łożyskowanie polosi w skrzyni automatycznej
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 v8 - łożyskowanie polosi w skrzyni automatycznej
dzien doberek wszystkim,

jak tak śmigałem pod autkiem sprawdzając wydech, oparłem się łokciem o półoś przedniego prawego koła :)
niczym zaskoczony, mam luzy, nie małe na przegubach - lecz nie w tym rzecz
mam kolosalny luz na flanszy przegubu w skrzyni biegów (automat)
czy ktoś się już spotkał z czymś takim??
trudno wymienić??
trzeba wyciągać skrzynie??
koszt częśći i dostępność??

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: v8 - łożyskowanie polosi w skrzyni automatycznej
jimv8 napisał/a:
dzien doberek wszystkim,

jak tak śmigałem pod autkiem sprawdzając wydech, oparłem się łokciem o półoś przedniego prawego koła :)
niczym zaskoczony, mam luzy, nie małe na przegubach - lecz nie w tym rzecz
mam kolosalny luz na flanszy przegubu w skrzyni biegów (automat)
czy ktoś się już spotkał z czymś takim??
trudno wymienić??
trzeba wyciągać skrzynie??
koszt częśći i dostępność??

Będziesz ja musiał zrzucić. Tam nie powinieneś mieć najmniejszego luzu. Obawiam się, że będzie problem i mam tylko nadzieję, że na tej usterce nie zakończy się miłość do ;audi;
W najgorszym wypadku mogę tylko polecić tylko Pasiaka. Piszę w najgorszym, bo może się skończyć kupnem drugiej skrzyni.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Obawiam się, że będzie problem i mam tylko nadzieję, że na tej usterce nie zakończy się miłość do ;audi;


nieee to nie,,,tak łatwo się nie poddaje :)
prędzej muszę sobie załatwić inną skrzynie

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:

prędzej muszę sobie załatwić inną skrzynie

Uważam, że byłoby to najlepszym rozwiązaniem. W między czasie zrobiłbym jej przegląd generalny i zamontował już "prawie" nową. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202,
w tym kierunku idę :)

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Quattro 

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa