Elektryka i elektronika » Menu między zegarami A6 C5
Odpowiedz do tematu
 Menu między zegarami A6 C5
Kolejne Audi w rodzinie i już pytanie , między fotelami mam pokrętło i przycisk menu uruchomiłem to i na zegarach chyba coś po niemiecku było. Do czego służy to menu czy można to jakoś na polski przerobić. Audi A6 C5 2004. Wiem że to nie navi

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Pokrentlo jest od meniu navigacj ktora masz na fisie ;-)

[ Dodano: Pon 18 Maj, 2015 18:03 ]

takie cos masz

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie nie inny jest pokrętło wystające, twoje to jest od sterowania navi a ja nie mam navi. Radio ory na CD w bagażniku nie ma zmieniarki lub coś do Navi. Myślę że to dodatkowe menu lecz nie wiem co ma pokazywać. W 2004 był jeszcze jedno kolorowy licznik ?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Cytat:
Pokrentlo jest od meniu navigacj ktora masz na fisie ;-)

Łukasz nie chcę się czepiać ale akurat to słowo pokrentlo to... chyba sam rozumiesz :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Tak to mniej więcej wygląda tylko na górnym przycisku jest napis menu

[ Dodano: Pon 18 Maj, 2015 22:15 ]
dziś tam trochę wchodziłem ale po niemiecku nic nie rozumiem

Postaw piwo autorowi tego posta
 
tomeczek376 napisał/a:
Tak to mniej więcej wygląda tylko na górnym przycisku jest napis menu

[ Dodano: Pon 18 Maj, 2015 22:15 ]
dziś tam trochę wchodziłem ale po niemiecku nic nie rozumiem
jest to sterowanie NAVI

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jest to menu zegarów i nie tylko, po zmianie języka wyszło na jaw co to takiego. Mogę zmienić to fis ma mi pokazywać spalanie,kilometry, średnie spalanie itd. i ile zostało km do serwisu i jeszcze kilka innych opcji których nie odczytałem. To nie jest navi.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Taki manipulator stosuje się przy modelach wyposażonych w ogrzewanie postojowe. Za pomocą menu można ustawić czas załączenia ogrzewania.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A gdzie było montowane ogrzewanie postojowe w C5????
Mam też taki manipulator tylko z napisem MENU i pokrętło.

Postaw piwo autorowi tego posta
 FIS
Jeżeli chcesz zmienić np. Język na angielski bo fabrycznie polskiego nie ma wciskasz "menu" dalej "einstellen" jedziesz pokrętłem w dół powinna być strzałka klikasz będzie opcja "sprechen" znowu naciskasz pokrętło i masz do wyboru kilka języków , ja cały czas używam ang. U siebie w A4 B6 mam opcje ustawiania info o radiu na FIS, zegarek,info o computerze co ma pokazywać min spalanie czas jazdy itd, ogrzewanie postojowe, ostrzeżenie o prędkości i takie tam inne opcje

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Ogrzewanie postojowe mam po prawej stronie silnika mniej więcej pod zbiornikiem wyrównawczym płynu chłodniczego

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli posiadasz ogrzewanie postojowe, to za pomocą tego Menu możesz zaprogramować sobie czas załączenia ogrzewania.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 3.138.174.174 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa