Pytajnik, czyli zielono mi ;) » kolizja w UK
Odpowiedz do tematu
 kolizja w UK
Miałem kolizję w UK z mojej winy , uczestniczyły 3 pojazdy no i niestety mojemu oberwało się , pozostałe lekko porysowane i tu mam pytanie jak to jest ze zgłaszaniem szkody , mam polisę full comprehensive i 9 lat NCB , ile stracę zniżek po zgłoszeniu szkody do ubezpieczalni


sorry jeśli w złym miejscu pisze

Postaw piwo autorowi tego posta
 
na pewno co najmniej stracisz 2 lata, z powodu uszkodzenia 2 pojazdów. Ponadto jeśli zgłośisz claima do swojej ubezpieczalni dodatkowo wzrośnie Ci polisa i spadną lata NCB. W zależności od uszkodzeń, jest prawdopodobne,że dostaniesz kapustę za auto.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jeżeli tak będzie - chodzi mi o zniżki - to ok
w tej chwili płacę 60 Ł na miesiąc i szacuję że by wzrosło do ok 100 Ł , może mniej nawet
co do kasy za samochód to nie wiem , uszkodzenia w aucie to maska , zderzak , chłodnica , grill , błotnik , może coś być uszkodzone za chłodnicą ale z tego co widać to myślę że koszt byłby 1500-2000 Ł

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ravenlook napisał/a:
jeżeli tak będzie - chodzi mi o zniżki - to ok
w tej chwili płacę 60 Ł na miesiąc i szacuję że by wzrosło do ok 100 Ł , może mniej nawet
co do kasy za samochód to nie wiem , uszkodzenia w aucie to maska , zderzak , chłodnica , grill , błotnik , może coś być uszkodzone za chłodnicą ale z tego co widać to myślę że koszt byłby 1500-2000 Ł
nie do końca bo u nas :mrgreen: naprawiają na oryginalnych częściach po cenach serwisów ;-) tak więc gdybyś policzył może wyjść,że zabiorą Ci auto, które będziesz mógł od nich odkupić za około 150f ale z kategorią C i dostaniesz siano. Tylko,że po zrobieniu czeka Cię VIC który kosztuje 80f, ale po naprawieniu dość sporo gotówki zostaje w portfelu a auto zrobione, tylko,że z kategorią C znacznie straci na wartości. Ja osobiście wolałbym naprawić i mieć kasę ,ale każdy robi to co lubi. pozdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
w tej chwili samochód jest u mechanika awizowanego przez ubezpieczyciela ( firma Solus ) w ciągu 2 dni dadzą znak co i jak

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ravenlook napisał/a:
w tej chwili samochód jest u mechanika awizowanego przez ubezpieczyciela ( firma Solus ) w ciągu 2 dni dadzą znak co i jak
czekam na info jak poszło

Postaw piwo autorowi tego posta
 
qr** trochę to trwało ale wyszło na to że biorę samochód i kaskę - czekam teraz na samochód
wycena samochodu to 7500 Ł - kupiłm go za 7800 Ł 2 lata temu :-) , opcja z zatrzymaniem samochodu + kaska wyszło samochód i 4500Ł - myślę że całkem nieżle , samochód ma kategorię d
ze znajomym mechanikiem oszacowaliśmy że naprawa powinna zmieścić się w 2000 Ł także zostanie co nieco na jakieś usprawnienia ;audi;

pozostała kwestia o ile podskoczy ubezpieczenie

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Pytajnik, czyli zielono mi ;) 

[ IP: 3.12.36.30 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa