Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski » Ceramizery - Wasze zdanie
Odpowiedz do tematu

Czy zastosowałbyś w swoim aucie ceramizer
tak
59%
 59%  [ 13 ]
nie
36%
 36%  [ 8 ]
nie mam zdania
0%
 0%  [ 0 ]
nie wiem co to jest dokładnie
0%
 0%  [ 0 ]
jeśli tak, to do skrzyni, nie do silnika
4%
 4%  [ 1 ]
Głosowań: 22
Wszystkich Głosów: 22

 
Adi202 napisał/a:
lecz nie sądzę, aby tak poważne instytucje jak uczelnie naukowe kłamały w imię lobbingu. Reklama zawsze będzie tylko reklamą, a badania naukowe badaniami.


Widziałem tą reklamę na ceramizer.pl i dlatego ją konfrontuje z tym co widziałem w tv. A co do uczelni to niestety nie są one odpowiednio dotowane przez nasze państwo i szukają pieniędzy u sponsorów. Badają tak aby wyciągnąć lepszą kasę i to niestety jest smutne. Mniejsza z tym, pozdrawiam i cieszmy się wakacjami :) ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
szczerze to sam nie wiem czy mozna w to wierzyc, ale ja chyba sam to przetestuje

Postaw piwo autorowi tego posta
 
grze-mar napisał/a:
Badają tak aby wyciągnąć lepszą kasę i to niestety jest smutne.

Powiedz to moim znajomym którzy użyli ten środek nie tylko w silniku. Mnie na pewno nie przekonasz. Wolisz wierzyć w TVN, to Twoja i tylko Twoja sprawa.
P.S.
Mi nie jest dane cieszyć się wakacjami. :-P

Postaw piwo autorowi tego posta
 
http://www.ceramizer.pl/content/view/64/46/

opinie na stronie ceramizera.
po dodaniu opinii ceramier gratis. Oczywiście dodałem opinie i czekam :)
potem test, bo nic i nikt nie przekonywuje jak własne doswiadczenie.

Myślę że nie zaszkodzi, a jeżeli ma pomóc to czemu nie.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
http://www.ceramizer.pl/content/view/64/46/

opinie na stronie ceramizera.
po dodaniu opinii ceramier gratis. Oczywiście dodałem opinie i czekam :)
potem test, bo nic i nikt nie przekonywuje jak własne doswiadczenie.

Myślę że nie zaszkodzi, a jeżeli ma pomóc to czemu nie.

W takim razie musisz napisać jeszcze jedną opinię ponieważ do Vki idą 2szt. ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
jimv8 napisał/a:
http://www.ceramizer.pl/content/view/64/46/

opinie na stronie ceramizera.
po dodaniu opinii ceramier gratis. Oczywiście dodałem opinie i czekam :)
potem test, bo nic i nikt nie przekonywuje jak własne doswiadczenie.

Myślę że nie zaszkodzi, a jeżeli ma pomóc to czemu nie.

W takim razie musisz napisać jeszcze jedną opinię ponieważ do Vki idą 2szt. ;-)



drugą kupie :P
na gratisach świat nie zbudowali :D

Postaw piwo autorowi tego posta
 
jimv8 napisał/a:
Adi202 napisał/a:
jimv8 napisał/a:
http://www.ceramizer.pl/content/view/64/46/

opinie na stronie ceramizera.
po dodaniu opinii ceramier gratis. Oczywiście dodałem opinie i czekam :)
potem test, bo nic i nikt nie przekonywuje jak własne doswiadczenie.

Myślę że nie zaszkodzi, a jeżeli ma pomóc to czemu nie.

W takim razie musisz napisać jeszcze jedną opinię ponieważ do Vki idą 2szt. ;-)



drugą kupie :P
na gratisach świat nie zbudowali :D

Tyż prawda.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
ja też zapodałem swoją opinie i będe cierpliwie wyczekiwał przesyłki :)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A mam pytanko..ma ktoś może dojście-tańsze do allegro :mrgreen:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Adi202 napisał/a:
Wolisz wierzyć w TVN, to Twoja i tylko Twoja sprawa.


Ja nikomu nie wierze - widzę coś i to konfrontuje z innymi danymi. Smuci mnie tylko fakt że mnie ganisz za to że coś widzę w tv i że za tym obstaje (chociaż tak nie jest bo nie wierzę w tv) a sam podsuwasz mi linki z reklamami tv producenta. Widzę że jesteś tu autorytetem na forum i pomagasz innym i bardzo mi się to podoba, bo dużo wiesz na temat więc niech tak pozostanie. Pokaż mi dane, wykresy twoich znajomych przed użyciem i po użyciu środka a uwierzę. Subiektywne odczucia mnie nie interesują. Pozdrawiam, Grzesiek

Postaw piwo autorowi tego posta
 
grze-mar napisał/a:
Adi202 napisał/a:
Wolisz wierzyć w TVN, to Twoja i tylko Twoja sprawa.


Ja nikomu nie wierze - widzę coś i to konfrontuje z innymi danymi. Smuci mnie tylko fakt że mnie ganisz za to że coś widzę w tv i że za tym obstaje (chociaż tak nie jest bo nie wierzę w tv) a sam podsuwasz mi linki z reklamami tv producenta. Widzę że jesteś tu autorytetem na forum i pomagasz innym i bardzo mi się to podoba, bo dużo wiesz na temat więc niech tak pozostanie. Pokaż mi dane, wykresy twoich znajomych przed użyciem i po użyciu środka a uwierzę. Subiektywne odczucia mnie nie interesują. Pozdrawiam, Grzesiek



Jeżeli poczułeś się z pewnego powodu urażony, to przepraszam Cię - na pewno nie chciałem nikogo obrazić.
To forum powstało głównie w celu aby pomagać innym kochającym 4 pierścienie. Miało być małe i skromne które idzie na jakość nie na ilość i tak jak pada pytanie np czego użyć aby naprawić daną usterkę staram się zawsze znaleźć trafną w 123% odpowiedź. Zawodowo prowadzę warsztat elektroniki pojazdowej, a specjalizacja, to ... ;audi; od najstarszych po najnowsze modele. Moje odpowiedzi są z życia wzięte nie z google po prostu przerabiam sam te tematy i wiem jakie rozwiązania są najlepsze. Może i jestem jakimś autorytetem, ale nadal jestem ciemny i głupi jak .... coś tam. Człowiek uczy się przez całe życie i głupim umrze - taka jest prawda. Dlatego też lubię znać opinię osób które mają doświadczenie w pewnych dziedzinach - bajki są dla dzieci, a mi zaraz 40 stuknie. :-P
Ja bajek nie piszę i nie zażywam "środków do nosa" po których miałbym fazę typu zaraz po zalaniu Ceramizera mój samochód przy 30km/h unosi się na 2cm - naprawdę widziałem to na własne oczy. :mrgreen:
Jak już pisałem zalałem go w październiku i teraz mam tego efekty z którymi chciałem się z wami podzielić. Skoro jesteśmy Pasjonatami to dla naszych Audiczek robimy wszystko co najlepsze prawda? Ceramizer mogę osobiście uznać za dodatek który poprawi humor nie jednemu kierowcy.
Jest takie mądre powiedzenie "wracam z stamtąd gdzie ty dopiero idziesz" według tej maksymy też żyję. Reklama, a tak naprawdę de-reklama umieszczona przez TVN Turbo była Twoim argumentem, a podsunięta przeze mnie tylko odpowiedzią - ripostą w wymianie zdań niczym więcej.
Piszesz, że nikomu nie wierzysz widzisz coś i to konfrontujesz z innymi danymi. Jeżeli chodzi o debatę na temat Ceramizera, to bardziej to pierwsze - ustawiony jesteś "anty" mimo tego, że nie używałeś go jeszcze. Nikomu nie wierzysz...hmmm nie dziwię CI się. Obecnie świat jest tak pokręcony, że wybuch wojny mnie nie zadziwi. ATT powstało głownie aby zrównoważyć obłudę, chamstwo, cwaniactwo i pazerność jaka gości nie tylko u nas w Polsce, a nie aby kogoś robić w bambuko - pieniądze to nie wszystko.
Co do twardych argumentów, to mam tylko fotkę pomiaru kompresji przed zalaniem która była i tak wzorcowa. Nie robiłem też fotek przy pomiarze kompresji w S2 mojego serdecznego przyjaciela bo nie uważałem tego za stosowne, czy też będę ich potrzebować aby udowadniać swoją rację. Niebawem planuję zrobić kapitalkę w silniku mojej V8 oraz wymianę oleju w mojej 100ce tak więc będą jeszcze możliwości aby w pewnym sensie udowodnić Ci, że nie rzucam słów na wiatr.
Tak więc w tym temacie nikogo nie zmuszam do użycia tego środka, ale przedstawiam fakty. Zalałem go do silnika i mogę coś na ten temat powiedzieć. Zrobiłem to czysto profilaktycznie a otrzymałem coś w zamian - mniejsze spalanie, cichszą pracę 8miu garków oraz zmienił się kolor wydechu na jaśniejszy. Stamtąd już wracam i mogę opowiedzieć jak było. Czy tam się udasz, to jest Tylko Twoja sprawa.
Jeszcze raz przepraszam - bez urazy.
pzdr

Postaw piwo autorowi tego posta
 
a co sądzicie o tym?
http://www.ceramizer.pl/s...cy-dodatek.html

Ceramizer do hydraulicznego układu wspomagania kierownicy

Wstyd się przyznac, ale nie wymieniłam jeszcze tej pompy, ona zyje własnym zyciem, wspomaganie mam, raz nie mam, na rozgrzanym aucie juz najczesciej nie ma, no tak jak mi powiedział mechanik, ta bieznia się zaciera w pompie, jak myslicie, jest sens z tym ceramizerem spróbowac? czy jak to się mówi, umrłemu nawet kadzidło nie pomoze i kupic w koncu drugą pompę

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie masz nic do stracenia. Na pewno nic się nie pogorszy. Kolega zalał sobie wspomaganie i sądził, że nic się nie zmieniło.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
moim zdeniem strata kasy tez kiedys kobinowalem z pompa wspomagania i pomogla dopierow wymiana 65 zeta plus koszta wysylki to juz jest pewnie polowa pieniedzy na druga pompe ;-)

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Astaroth napisał/a:
a co sądzicie o tym?
http://www.ceramizer.pl/s...cy-dodatek.html

Ceramizer do hydraulicznego układu wspomagania kierownicy

Wstyd się przyznac, ale nie wymieniłam jeszcze tej pompy, ona zyje własnym zyciem, wspomaganie mam, raz nie mam, na rozgrzanym aucie juz najczesciej nie ma, no tak jak mi powiedział mechanik, ta bieznia się zaciera w pompie, jak myslicie, jest sens z tym ceramizerem spróbowac? czy jak to się mówi, umrłemu nawet kadzidło nie pomoze i kupic w koncu drugą pompę
mojej pompie ceramizer nie pomógł,a przynajmniej nie w odczuwalny dla mnie sposób

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Eksploatacja, felgi, opony, oleje, paski 

[ IP: 3.12.108.236 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa