Elektryka i elektronika » wymiana licznika pół FIS na pełny FIS
Odpowiedz do tematu
 wymiana licznika pół FIS na pełny FIS
Witam.
Mam problem a mianowicie. Po wymianie licznika pół FIS na pełny FIS po zgaszeniu auta i zamknięciu na kluczyk świeci się podświetlenie RADIA i nie chce zgasnąć.
Wie ktoś o co może chodzić?

Potrzebuje również szarej kostki do licznika i manetki do pełnego FISa.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli na oryginalnych zegarach wszystko działało jak należy, to wygląda na wadę nowych zegarów.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
starty licznik to był pół fis a nowy jest pełny fis. w dodatku nie mam szarej wtyczki ponieważ satry mia tylka niebieska i zielona

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Were9 napisał/a:
starty licznik to był pół fis a nowy jest pełny fis. w dodatku nie mam szarej wtyczki ponieważ satry mia tylka niebieska i zielona

To już doczytałem na samym początku. Jeżeli problem wyszedł po wymianie zegarów oznacza, że problem leży po stronie zegarów. Nie napisałeś jakie masz radio, czy podświetla się również konsola. W jaki więc sposób można stwierdzić co dokładnie jest uszkodzone?
Podłacz ponownie stare zegary i zobacz jak zachowa się radio.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Radio to SYMPHONY 8D0 057 195.
Załączam zdj jak to wygląda.








Postaw piwo autorowi tego posta
 
Masz uszkodzone zegary. Nie wiem dokładnie co w nich jest uszkodzone, ale na 123% jest jakieś zwarcie w obwodzie regulacji jaskrawości podświetlenia.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To mnie nie pocieszyles. :cry:
I co mam teraz zrobic? :shock:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Poszukać innych zegarów lub najlepiej spróbować naprawy tych zepsutych.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Dopiero co go kupiłem. F**k :zly:

Gosciu co mi go sprzedal zajmuje sie wymianami licznikow i wyswietlaczy i zapewnial ze jest 100% sprawny.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawny inaczej. Po odpięciu niebieskiej wtyczki z zegarów podświetlenie się wyłaczy. Zapeniam cię że świecące podświetlenie konsoli nie nic wspólnego z brakiem szarej wtyczki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jak na razie to wypinam bezpiecznik zeby mi akumulatora nie wyje**lo. :-x

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Zawsze jest jakieś wyjście awaryjne.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Na dłuższą mete to nie jest zadne wyjscie ;/

Postaw piwo autorowi tego posta
 Wymiana pół fis Full-FIS
Witam serdecznie jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość. Szukam kumatej osoby która podejmie się wymiany wadliwego licznika jagera na full fis audi a4 b5 1999r 1,8 benzyna po lifcie nr licznika 8D0920900B Dziękuję

Postaw piwo autorowi tego posta
 Re: Wymiana pół fis Full-FIS
Jurek Wiola napisał/a:
Witam serdecznie jestem nowy więc proszę o wyrozumiałość. Szukam kumatej osoby która podejmie się wymiany wadliwego licznika jagera na full fis audi a4 b5 1999r 1,8 benzyna po lifcie nr licznika 8D0920900B Dziękuję
siemanko, proponuję skontaktować się z Adi202 nie masz zbyt daleko a będziesz zadowolony. pozdr.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Elektryka i elektronika 

[ IP: 18.222.80.122 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa