Dmuchawa chodzi mi tylko na czwartym biegu (tak jest od stycznia od kupna auta) i wyczytałam w necie ze w tym jest problem - albo to zmostkowac albo wymienic, ja bym wolala bezpiuecznik wymienic niz mostkowac na krotko, tylko chce kupic bezpiecznik o odpowiedniej mocy, nie wiem jaki ma byc