Skrzynie automatyczne » [audi a6 4.2 v8 1999r] brak biegów do przodu
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 
jimv8 napisał/a:

taki właśnie miałem plan, wyjac z drugiej i wyczyścić. słyszałem cos o kładzeniu na całą noc w ropie lub benzynie.

Każdy sposób jest dobry gdy przynosi właściwe efekty. Uważam jednak, że najlepszym może nie najłatwiejszym ale najpewniejszym sposobem jest rozebranie kasety na czynniki pierwsze i wymycie benzyną.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
odnośnie Twojego problemu to prawdopodobnie masz wytarte tarczki na pierwszym biegu i dlatego nie masz biegów do przodu. Jakbyś miał wytarte tarczki na 4 biegu to miałbyś biegi ale tylko do 3 bo z 4 biegu skrzynia zrzucałaby Ci biegi na niższy.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
witam skrzynia sprawdzona totalny złom rozwalone trzy kosze do wymiany wszystkie tarczki i uszczelnienia następnie zmieszane oleje z przednim napędem no i przedni napęd wszystko pięknie fioletowe skrzynię oddam na złom koszt naprawy około 6000 zł załatwiłem skrzynię za 3000 zł po remoncie z 3 miesięczną gwarancją z rozbitka w niedzielę będzie u mnie także tylko montaż i dam znać co i jak dzięki wszystkim za pomoc ;audi;

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Powodzenia. :ok:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
witam no i wesołych świąt skrzynia przyszła założyłem i jezdzi bez zarzutów dzięki wszystkim za pomoc :lol:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam, mam pytanie do kolegi, jak wyciągałeś skrzynie musiałeś wyciągnąć lub opuszczać lub robić coś z silnikiem? Mam auto na warsztacie i panowie nie mogą sobie poradzić z wyciągnięciem skrzyni, wspominali coś że będą musieli wyciągnąć silnik.

Dzięki za info

Postaw piwo autorowi tego posta
 
pisi napisał/a:
Witam, mam pytanie do kolegi, jak wyciągałeś skrzynie musiałeś wyciągnąć lub opuszczać lub robić coś z silnikiem? Mam auto na warsztacie i panowie nie mogą sobie poradzić z wyciągnięciem skrzyni, wspominali coś że będą musieli wyciągnąć silnik.

Dzięki za info
nie musisz silnika wyciągać tylko zawieszenie silnik zostaje na łapach będzie sobie wisiał na 100 % WIEM BO SAM MIAŁEM OBAWY ALE WISIAŁ :lol:

Postaw piwo autorowi tego posta

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » Skrzynie automatyczne 

[ IP: 3.133.137.169 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa