Odpowiedz do tematu
Odpowiedz do tematu
Nie mam jak sprawdzić ponieważ nie mam płytki.
A płytę CD wciąga?
Nie, normalnie z tyłu (w bagażniku) włożyć i wyjąć, włożę jakaś z muzyką to wyświetla mi na FISie że jest zła płyta i abym włożył odpowiednią. Nie wiem co teraz mam zrobić...
Sprawdź połączenia (kostki) czy nie ma korozji.
To muszę się tam od bagażnika dobrać do tego? Zdjąć boczek? A jeżeli nie to co może być objawem? A co z tym automatyczną synchronizacją czasu w liczniku?
Navi wyciągasz takimi samymi kluczami jak radio.
Oki, jutro zerknę. A co w następnej kolejności jeżeli będzie wszystko dobrze?
Sprawdź najpierw połączenia.
Hej, po powrocie z urlopu, próbowałem dostać się tam do navi z tyłu, ale bez rezultatów, przy okazji chciałem też spr pi***zący lekko głośnik, ale bez pomocy nie dostanę się tam, przerabiał ktoś dostanie się do głośnika basowego z tyłu lub do czytnika navi?
Witam wszystkich forumowiczów
Jestem tutaj nowy, a jednocześnie szczęśliwym posiadaczem A4-ki od tygodnia. Przeczytałem na początku tego postu, że NAVI może nie działać po update'cie softu. Tak chyba właśnie się stało u mnie. Chciałem wgrać polskie menu. Niby wszystko zgodnie z opisem.
cyt.:
"1. Nagrac na CD wlozyc do czytnika w bagazniku,
2. Nacisnac przy joysticku lewy gorny przycisk i dolaczyc prawy dolny, lub prawy gorny i lewy dolny,
3. Wejsc w SW DOWNLOAD i kliknac START"
tak zrobiłem, ale.... teraz nic się nie pokazuje na wyświetlaczu, znaczy żadne komunikaty od NAVI, mało tego, nie reaguje na żaden przycisk w konsoli.
Jest jakiś ratunek?
Nawigacja DX FIS
Jestem tutaj nowy, a jednocześnie szczęśliwym posiadaczem A4-ki od tygodnia. Przeczytałem na początku tego postu, że NAVI może nie działać po update'cie softu. Tak chyba właśnie się stało u mnie. Chciałem wgrać polskie menu. Niby wszystko zgodnie z opisem.
cyt.:
"1. Nagrac na CD wlozyc do czytnika w bagazniku,
2. Nacisnac przy joysticku lewy gorny przycisk i dolaczyc prawy dolny, lub prawy gorny i lewy dolny,
3. Wejsc w SW DOWNLOAD i kliknac START"
tak zrobiłem, ale.... teraz nic się nie pokazuje na wyświetlaczu, znaczy żadne komunikaty od NAVI, mało tego, nie reaguje na żaden przycisk w konsoli.
Jest jakiś ratunek?
Nawigacja DX FIS
Skąd miałeś update? Jakieś pewne źródło czy po prostu internet?
internet
Więc masz 50 na 50 że wgrałeś do czytnika zamiast update jakiś tekst np Pana Tadeusza. Na forum jest pewniak. Kupiłem go od sprawdzonego dostawcy oraz sprawdziłem osobiście na kilkunastu BNSach.
Super, co prawda za lekturami specjalnie nie przepadałem...
tylko co mogę - powinienem teraz zrobić?
Teraz nawet nie mam sposobu "dostania się" do NAVI.
Nic nie działa, żaden przycisk... nic.
tylko co mogę - powinienem teraz zrobić?
Teraz nawet nie mam sposobu "dostania się" do NAVI.
Nic nie działa, żaden przycisk... nic.
Jeżeli przyjmuje CD, to już połowa sukcesu.
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych