GPS i GSM » [A8 D2] Nie działa NAVI po rozłączeniu akumulatora
Odpowiedz do tematu
 
Nie mam jak sprawdzić ponieważ nie mam płytki.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
A płytę CD wciąga?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Nie, normalnie z tyłu (w bagażniku) włożyć i wyjąć, włożę jakaś z muzyką to wyświetla mi na FISie że jest zła płyta i abym włożył odpowiednią. Nie wiem co teraz mam zrobić...

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdź połączenia (kostki) czy nie ma korozji.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
To muszę się tam od bagażnika dobrać do tego? Zdjąć boczek? A jeżeli nie to co może być objawem? A co z tym automatyczną synchronizacją czasu w liczniku?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Navi wyciągasz takimi samymi kluczami jak radio.

Wystawiono 1 piw(a):
vipenzo
Postaw piwo autorowi tego posta
 
Oki, jutro zerknę. A co w następnej kolejności jeżeli będzie wszystko dobrze?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Sprawdź najpierw połączenia.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Hej, po powrocie z urlopu, próbowałem dostać się tam do navi z tyłu, ale bez rezultatów, przy okazji chciałem też spr pi***zący lekko głośnik, ale bez pomocy nie dostanę się tam, przerabiał ktoś dostanie się do głośnika basowego z tyłu lub do czytnika navi?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Witam wszystkich forumowiczów
Jestem tutaj nowy, a jednocześnie szczęśliwym posiadaczem A4-ki od tygodnia. Przeczytałem na początku tego postu, że NAVI może nie działać po update'cie softu. Tak chyba właśnie się stało u mnie. Chciałem wgrać polskie menu. Niby wszystko zgodnie z opisem.
cyt.:
"1. Nagrac na CD wlozyc do czytnika w bagazniku,
2. Nacisnac przy joysticku lewy gorny przycisk i dolaczyc prawy dolny, lub prawy gorny i lewy dolny,
3. Wejsc w SW DOWNLOAD i kliknac START"
tak zrobiłem, ale.... teraz nic się nie pokazuje na wyświetlaczu, znaczy żadne komunikaty od NAVI, mało tego, nie reaguje na żaden przycisk w konsoli.
Jest jakiś ratunek?
Nawigacja DX FIS

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Skąd miałeś update? Jakieś pewne źródło czy po prostu internet?

Postaw piwo autorowi tego posta
 
internet

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Więc masz 50 na 50 że wgrałeś do czytnika zamiast update jakiś tekst np Pana Tadeusza. Na forum jest pewniak. Kupiłem go od sprawdzonego dostawcy oraz sprawdziłem osobiście na kilkunastu BNSach.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Super, co prawda za lekturami specjalnie nie przepadałem... ;)
tylko co mogę - powinienem teraz zrobić?
Teraz nawet nie mam sposobu "dostania się" do NAVI.
Nic nie działa, żaden przycisk... nic.

Postaw piwo autorowi tego posta
 
Jeżeli przyjmuje CD, to już połowa sukcesu.

Postaw piwo autorowi tego posta

Odpowiedz do tematu

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Dodaj temat do Ulubionych

Skocz do:  

Losowe tematy » GPS i GSM  

[ IP: 216.73.217.85 ]
[ Mozilla/5.0 AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko; compatible; ClaudeBot/1.0; +claudebot@anthropic.com) ]

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®
Pełna wersja forum
(przełączanie trybów zalecne do wykonania ze strony głównej forum)
Mapa Forum AUDI TECH TEAM | Polityka Prywatności | Stajnia Klubowa