Przed odpaleniem.
Od razu po odpaleniu
I pare sekund po odpaleniu

Jaką maiłeś temperaturę zewnętrzną?
Chyba 1 na plusie
Sprawdź i porównaj temperatury zasysanego powietrza oraz zewnętrzną. Sądzę, że ten pierwszy bit odnosi się jednak do temperatury.
W ktorym bloku sprawdzic? W tabelce napisano ze te pierwsze z lewej bez znaczenia.
| Multis napisał/a: |
| W ktorym bloku sprawdzic? W tabelce napisano ze te pierwsze z lewej bez znaczenia. |
Na ta tabelkę nie patrz bo do końca nie jest wiarygodna - tak mi się wydaje.
Wartości temperatur powinieneś mieć w bloku 7 st. silnika.
Około 13 sprawdzę i napiszę.
OK.
3 okienko temperatura zasysanego powietrza. Porównaj pierwszy bit warunków uruchomienia jak będzie w tym okienku poniżej 5°C. To samo może się tyczyć pozostałych 3 okienek bloku 7.
Musze poczekac az temperatura spadnie. Wieczorem lookne.
W warunkach jest jak bylo.
Porównaj temperaturę wyświetlaną w 3 okienku z temperaturą zewnętrzną np na FIS czy bezpośrednio w wartościach mierzonych zegarów blok 2.
Sugerujesz defekt przepływki?
| Multis napisał/a: |
| Sugerujesz defekt przepływki? |
Na razie nic nie sugeruję. Sprawdź te parametry jak będzie chłodniej.